Nie som pekna, ako s tym zit?

Príspevok v téme: Nie som pekna, ako s tym zit?
Radka24

Som skareda, nepacim sa chlapcom. Ziaden ma nechce. Ako sa s tym zmierit ze nikdy mat priatela nebudem? Ako s tym zit lebo ja nemam chut ani zit. Chcem umriet. Som nespokojna s tym ako vyzeram. Kazda zena naookolo je krajsia nez ja. Vedia sa obliect, nalicit a ja si stale pripadam skareda. Aj ked sa oblieciem nic mi nepasuje. Nalicim sa a vyzeram stale zle. Nepritahujem muzov. Ziaden ma nikam nepozval, odvracaju odomna pohlady, uhybaju. Mam pocit ze aj keby som lezala zranena na chodniku nik by mi neprisiel na pomoc.
Ano uz vidim ze mi napisete ze nemam sebavewdomie. No nemam lebo od mala sa mi vysmievali preto ako vyzeram, dokonca aj ucitelky ma zozmiesnovali. Smiali sa mi vsetci. Chlapci aj dievcata aj ucitelia. Nech robim co robim nikdy pekna nebudem. Nemam chut zit. Nemam chut chodit medzi ludi. Uz som za ten cas zistila ze muzom sa vôbec nepacim a preto som uz prestala mat zmysel zivota. A co neznasam je ked sa ma nejaka cetka z rodiny alebo od susedov kde byvam na dedine spyta ze co sa nevadavas, kedy sa budes vydavat, uz mas vek nato. Vidia velmi dobre ze mna nemoze nikto normalny chciet tak neviem naco tie otazky, ci ma chcu este viac zdeptat alebo co.
Kazde rano ked sa zobudim som sklamana z toho ze som neumrela pocas spanku. Pytam sa seba samej preco stale zijem? Naco som sa zobudila ziva? Co ma drzi, moje telo co drzi stale nazive?
Co mam robit?

mojnazor11

A co tak vyskusat plasticku operaciu? niekto si za 10, 20 tisic eur kupuje obycajne auto ktore pouziva par rokov, ty si mozes za tie iste peniaze kupit doslova novy zivot.. ja si myslim ze sa to oplati pretoze uz nikdy nebudes mat mindraky pretoze okoliu sa budes pacit a muzi ta budu chciet. Samozrejme urcite riziko ze to nevyjde tam je ale to je pri kazdej operacii a urcite radsej podstupit riziko 5% ze cosi nevyjde nez mat na 100% zniceny cely zivot

MajkaKov15

Ja si tiež myslím, že možno módne časopisy ti pomôžu, aspoň čo sa obliekania a mejkapu týka. Ja som si napríklad tiež predplatila časopis Eva ( istanok.cas.sk -tu je link keby niečo) lebo som tiež bola v tomto nešika, kamošiek som veľa na to, aby mi s tým pomohli nemala, kedže boli na tom podobne. Možno velakráť sa tam nájdu články, ktorých výpovedná hodnota je slabá, no niekedy mi tie tipy a rady naozaj pomohli :) skús zatiaľ aspoň takto. Make up robí divy a z každej urobí krásnu labuť :)

Kattie 2

Na svete su miliony ludi, ktori by chceli vyzerat tak ako TY! A ty si toho nevazis. Su zeny, ktore su slepe, a ziju v ustavoch, pritom po psychickej stranke su take ako ty, ako kazdy iny clovek. Co by oni dali za to, aby mohli bytna tvojom mieste? Zdrave a to ostane je uz vedlajsie? Chces si to s nimi vymenit? Alebo co povies na zeny, ktore su na vozicku, alebo sa narodili so zdeformovanymi nohami a rukami a nemozu sa zaradit do normalneho zivota - pracovat, chodit do mesta ako normalny clovek, varit, umyvat sa same, ist kam len chcu tak ako ty. Su to normalne zeny, ktore len sedia v kutiku a snivaju o tak obycajnych veciach, ktore ty robis sama kazdy den, a ktore ani nevnimas. Chces si to s nimi vymenit? To sa nehanbis na seba nadavat, tak mlada, zdrava zena miesto toho, aby pre seba nieco spravila? ked sa nevies namalovat chod do salonu do poradne, kde sa to naucis, takisto ta naucia, ako sa obliekat. Ja si ale myslim, ze to co muzov na tebe najviac odradza je tvoj pohlad, lebo si zakomlexovana a zakomlexovane zeny maju velmi zly pohlad, to si asi neuvedomujes. Urcite s nenavistou ohovaras ine stastne zeny, o ktorych si ty myslis, ze su krajsie ako ty, a maju stastnejsi zivot atd... Tak prestan smoklit, prestan sa porovnavat s inymi (pretoze ak nejaka zena ma v zivote viac ako ty, urcite si to sama vydobila) a zdvihni zadok a zacni so sobou nieco robit. Zacni najprv od negativity, cez oblecenie, mekaup a nasad si uprimny krasny usmev na tvar, pretoze to je to, co muzov na zenach pritahuje, nie ta zakomplexovanost, co sama v sebe pestujes. Zapamataj si, ze tvoje stastie v zivote zavisi iba od teba, a nie od druhych. Ak cakas, ze ti niekto zaklope na dvere a ponukne ti manzela, tak sa nikdy nedockas. Da sa to, zacnes od malych krokov a ked budes chciet do pol roka z teba bude iny clovek. Na navod ako na to sa mna nepytaj, ale pytaj sa sama seba. Staci si UPRIMNE zodpovedat na jednu otazku. SOM ZAKOMLEXOVANA? Ak si, ano zacni na to pracovat, to je prvy krok k uspechu, byt uprimna sama k sebe. Nie plakat v noci do vankusa, lebo si mlada zdrava, hanba ti!!!!!!!!!!!!!!

Slobodna

Bude to asi v tom, že tie krajšie sa zaujímajú len o seba a preto pri komunikácií s nim bude často padať slovíčko JA, kým tie menej pekné baby dokážu normálne komunikovať o všeličom a zaujímať sa aj o druhú osobu, nielen o seba.
Každá žena je krásna. To nie je klišé, to je fakt - začni sa mať rada, okamžite. Pokiaľ z teba nebude vyžarovať zdravé sebavedomie a sebeláska, nebude z teba vyžarovať nič pozitívne a tým pádom k sebe nebudeš ani priťahovať nič pozitívne. Začni byť v pohode, nauč sa zo seba robiť srandu, neber sa tak vážne.
Ak nemáš zdravé sebavedomie, nadhľad, nie si v harmónií a nemáš sa rada, to žiadne handry či kilá make-upu nezakryjú. Pokiaľ chce chlap len umelú figurínu - tak stačí dokonalá postava, skvelé a drahé handry a tony líčidiel. Pokiaľ chce ale ženu - človeka, tak nič z toho nepotrebuješ, len zdravé a krásne vnútro, ktoré bude žiariť do sveta a priťahovať k sebe ako silný magnet nádherné veci a nádherných ľudí.

miki26

Rocketman to nie sú vtipné poznámky to je fakt. Človek môže niekedy neviem, ako zle vyzerať, ale pokiaľ je dobre naladený tak má veľmi dobré šance. Určite pri stretnutiach s rôznym pohlavím hrá svoje aj nálada. Naopak aj peknému človeku, ktorý je v podobnej nepohode sa môže dariť presne rovnako ako tomu škaredšiemu.

No a k téme všetko je relatívne, pri dobrej postave na vzhľade ani tak nezáleží. Teda mne osobne a páčia sa mi aj zvláštnosti a dokážem ich aj oceniť. Pre mňa skôr je dôležité, či sa dá so slečnou rozprávať normálne a na počudovanie ide to s nimi v tomto smere väčšinou lepšie ako s tými krajšími. Tiež je dôležité u mňa, či sa dá so slečnou aj robiť nejaké spoločné aktivity :D

spring

prezeraj si modne casopisy - ked sa nevies oliekat, nieco pomoze... skus zajst za profesionalom nech ta nalici, urobi ti obocie a da aj nejake rady, zajdi ku kadernicke - ale nejakej dobrej, ktora ti navrhne spravny uces a vsetko potom zacne fungovat vtedy ked zacnes mysliet pozitivne - skus to nepekne podla teba na sebe brat ako nieco specialne, nieco vynimocne.. viac ako krasa posobi na ludi vyzarovanie, pozitivna energia.. a ak to nedokazes, zajdi za psychologickou - v dnesnej dobe bezne..:)

Ahoj58

Keby si vedela jak ja vyzerám. S tým hrozným ksichtom a telom žijem celých 20 rokov od svojho narodenia. Mne tiež absolútne nepristane líčenie. Boli snahy, ale vždy som vyzerala horšie ako bez make-upu. Vôbec nie jak žena, ale jak totálny chuj. Už som sa s tým nejak zmierila jak vyzerám a už to tak neriešim i keď ma občas prepadnú zlé chvílky z výzoru, ale to netrvá dlho. Asi som už rezignovala. Nemá to cenu sa trápiť tým ako vyzeráš. Už ma ani netrápi to, že ma nikto nechce. Naučila som sa tak žiť. Netreba hneď umierať. Lenže vieš koľko strááášne ale strááášne škaredých báb má frajerov? Aj ty si určite musela vidieť strašne škaredú babu vláčiť sa s nejakým chlapom. Tak to asi nebude len o tom výzore.

Rocketman

Kafe -tieto akoze vtipne poznamky v style: maj sa rada taka aka si a raz ta bude mat rad niekto taku ako si, jej NEPOMOZU. To su akurat tak trapne povzbudzovacne reci niekde z filmov, co su na to aby sa povedali luzrom aby ich utesili a oni ostanu taki aki su, luzrami nadalej !!!

Radka24 - Co znamena, ze si skareda? Si tucna? No tak to je jednoduche, staci zacat cvicit, zdravo sa stravovat a mozes schudnut a mat paradnu postavu. Pamataj, u zeny je zaklad krasy dobra postava. Zbytok zakryje makeup a pekne oblecenie. Vazne. Takze naozaj zbytocne tieto ufnukane reci. Zacni so sebou nieco robit a uvidis, ze budes kočka. Ale ked s tym nic robit nebudes, budes nadalej nespokojna ako si teraz.

Prezyvka055

Radka24 no pocas spanku asi tazko umries kedze predpokladam ze nemas 80 rokov, tak byt z zklamany z toho ze pocas spanku nemries v mladom veku je trochu nahlavu kedze je 99.9% instota ze pocas spanku v mladom veku neumries.

A nedala si sem fotku tak tazko povedat ze ci si fakt skareda alebo si to len namyslas.

V kazdom pripade vacsina dievcat je peknych teda pokial zrovna nie su 100kilove hrosice, ale s vahou sa da furt nieco robit.

Popripade ak si myslis ze si fakt skareda mozes ist na plastiku ale vacsine ludi ta plastika uskodi lebo vskutocnosti zacnu byt hnusny az po tej plastike lebo pred tym boli v pohode len si nahovarali ze nie su.