Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ju nenapadne dostat do narucia?

Príspevok v téme: Ako ju nenapadne dostat do narucia?
young man

Zdravim, mam nieco po 20 a nieco pred 30.
Mam zaujem o jednu babenku, ktora vsak asi stale nevycitila ze po nej tuzim a chcem s nou chodit.
Ako jej vsak naznacit ze k nej citim nieco viac?
Ako sa mam spravat, co hovorit, co robit pre nu aby vedela ze to pre nu robim z lasky.
Ake slovne spojenia a vety pouzivat aby som ju zbalil na rande? Neviem asi som drevo v tejto neverbalnej komunikacii ale mam obavy jej to dat priamo najavo slovami lebo niesom ten odvazny typ muza. Bojim sa odmietnutia lebo je to dost vyberava zenska - potvora :-D
Trapim sa kvoli nej den i vecere. Vstavam s myslienkami na nu aj zaspavam s myslienkami na nu. A najhorsie to je ked v radiu bezi nejaka love piesen :-(
Ona je ku mne mila, usmieva sa, parkrat sa nam aj ruky dotkli ked sme si nieco podavali ale stale sme len pritom istom. Neposunuli sme sa dalej ani o krok a ja uz nemam nervy nato :-/
Najradsej by som po nej skocil a nepustil ju dobrych pat minut kym by som sa jej nenasytil :-)
Bojim sa jej lebo je odomna starsia o rok aj par mesiacov a tak sa pytam sam seba ci by jej to nevadilo.
Co myslite? Nieje to vela vsak ze nie? Lebo mne to vobec nevadi, kaslat na vekove rozdiely, som toho nazoru ze ked sa dvaja miluju a rozumeju si tak vek nieje prekazkou, ze?
Prosim dajte mi nejake rady ako postupovat k tejto ladovej kraske mojho srdca :-)
Vdaka, dufam ze mi tu niekto poradi :-X

Zemjak

Neni to slusne smartfonovar ak si aj na 115 shodzke s kamaratom. Podla toho co vravis o teba asi zaujem nema. Skus ju blizsie spoznat a bud ku nej priatesky. Skus byt jej dobrym kamaratom a hned jej neprejavuj co k nej citis ak sa teda ona o teba moc nezaujima. Mozno si budete potom dobre rozumiet a ona sa to teba zamiluje...

kafe

:D:D no aspoň si zistil, že tvoja úžasná babenka až taká úžasná nie je. A buď svoju neistotu zakrývala tým, že hľadela do telefónu, alebo je to trubka, čo v realite už fungovať nevie a radšej visí na nete.
Trochu sa stiahni a nechaj ju tak. Ak náhodou má záujem, nech ho prejaví aj ona.

Kýčera

Hovorila som Ti,že Ťa neodmietne.Držali sme Ti tu všetci päste.Teraz záleží na Tebe,či budeš pokračovať.Ty si to poňal ako rande,ona nemusela,takže...Ale hlavne,že už máš zatým.

young man

Ludia nedopadlo to tak ako som si predstavoval. Pozval som ju na niekam sadnut. Ona si objednala kavicku a ja tiez. Ako bavili sme sa v pohodicke ale stale nieco tukala do svojho smartfonu ako by bola na kave s kamaratkou a nie s muzom na rande. Potom si vybavovala nejake telefonaty stupidne a popritom srkala kavu. Nakonie to dopadlo tak ze stretla tam svoju kamosku nejaku s frajerom ktori si k nam prisadli. Potykali sme si ale viac sa bavili s nimi a ja som si tam pripadal ako piate koleso u voza. Brutalny nezaujem. Nebolo to ako prve rande ale ako nejake 115 posedenie na kave s kamosom. Asi niesom pre nu vobec zaujimavy alebo co. Ja som si robil nadeje a nakoniec do dopadlo ako to dopadlo. Na pi*u

Zemjak

Suhlasim s kycerom. Ten monent pred tym nez sa opytas je najhorsi. Tie zmiesane pocity obavy, strachu z odmietnutia a ktovie este co.. Musis ten vrcholovy bod proste prekrocit. Radim ti aby ked uz ten moment opytania pride, uz nad tym viac nerozmyslaj a proste to sprav.. Ak sa jej zajtra nespytas tak nesi chlap!! :D Do toho!

Kýčera

Košom Ti nedá,inak by odťahovala ruku,inak by Ti to dala najavo!Chlape,ak ju zajtra nepozveš na rande,tak si ma nepraj,zdrhne Ti.

young man

No jasne ze alkohol som mal na mysli len ako na trosku uvolnenia nie spitia sa :-D Ako ked si niektori davaju alkohol pred vystupenim ze stamperlik ci ako to volaju :-D

young man

Dakujem Vam za odpovede a navody ako nato. Dnes som mal tu moznost ale zabrdil som sa a odvaha opadla :-(
Uz som mohol mat potom. Nic skusim zajtra dufam ze to nedopadne rovnako ako dnes. Ja neviem nejako sa stremujem a neviem co povedat...
Michal ako ze bud aj drzy aj mily aj vtipny? To drzy ako si myslel? Mam je odvrkovat alebo jej nadavat? :-O)
Ako aj drzy byt? Mam ju drgnut cico?
Ako ja sa s nou bavim uplne v pohode ale ked sa uz ju chcem niekam pozvat a ma prist ta chvila opytania sa tak vzdy cuvnem. Jej nieje hocico po chuti. Oto ide ze sa bojim ze mi da kosom. Docerta ako v sebe najst chlapa? Najradsej by som sa nato vykaslal ale mam obavy ze v buducnosti to budem lutovat ze som nenabral odvahu a necham si prilezitost ujst. Urcite to budem lutovat ak ju necham ist.

michal555

Kym sa chlap zalubi tak to trva 7 sekund, zatial co zene to trva 15 dni - na chemickej urovni. Toto si musis drzat v hlave a nepustit svoje emocie a city na uzdu. Ak jej na prvom rande vyklopis co pre teba znamena, a ako si do nej zalubeny tak mi ver ze ti to neodzrkadli. Skor "nebude mat cas", "bude mat nieco dolezitejsie" ako dalsie rande a nic z toho nebude. Ak ju chces ziskat tak to co k nej citis vyjadruj cinmi a nie slovami. Zaroven ju vsak nesmies velmi chciet aj ked ti na nej bude velmi zalezat. Musis svoju mysel a spravanie nastavit tak aby ti to bolo aj jedno a aj ti na tom zalezalo - striedat to. Bud aj drzy, aj vtipny, aj pozorny, aj romanticky. Zahravat sa s jej emociami aby sa cely vecer neniesol v jednej vlne.

Toto vsetko mozes dosiahnut cez svoje zivotne pribehy, s ktorymi si spravis scenar vecera a budes ich servirovat v spravny cas. Ak to takto spravis tak na 90percent to vide, zvysnych 10 percent je nespravne chemicke zlozenie :D

Daj vediet jak sa zadarilo.

Kýčera

Ale sa nám machruje,keď už máme za tým,čo? Mladý muž-strach je tu na to,aby si ho PREKONÁVAL,ale nie alkoholom.A ja Ti naopak odporúčam,aby si si pripravil nielen otázku,ale sa pripravil aj na kladnú odpoveď,prípadne si pripraviť aj odpoveď na otázku :"Prečo Ti to toľko trvalo? A kam ma pozývaš?"Odvahu,podarí sa Ti to!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ju nenapadne dostat do narucia? - Fórum - ZDRAVIE.sk