Ako ju nenapadne dostat do narucia?

Príspevok v téme: Ako ju nenapadne dostat do narucia?
young man

Zdravim, mam nieco po 20 a nieco pred 30.
Mam zaujem o jednu babenku, ktora vsak asi stale nevycitila ze po nej tuzim a chcem s nou chodit.
Ako jej vsak naznacit ze k nej citim nieco viac?
Ako sa mam spravat, co hovorit, co robit pre nu aby vedela ze to pre nu robim z lasky.
Ake slovne spojenia a vety pouzivat aby som ju zbalil na rande? Neviem asi som drevo v tejto neverbalnej komunikacii ale mam obavy jej to dat priamo najavo slovami lebo niesom ten odvazny typ muza. Bojim sa odmietnutia lebo je to dost vyberava zenska - potvora :-D
Trapim sa kvoli nej den i vecere. Vstavam s myslienkami na nu aj zaspavam s myslienkami na nu. A najhorsie to je ked v radiu bezi nejaka love piesen :-(
Ona je ku mne mila, usmieva sa, parkrat sa nam aj ruky dotkli ked sme si nieco podavali ale stale sme len pritom istom. Neposunuli sme sa dalej ani o krok a ja uz nemam nervy nato :-/
Najradsej by som po nej skocil a nepustil ju dobrych pat minut kym by som sa jej nenasytil :-)
Bojim sa jej lebo je odomna starsia o rok aj par mesiacov a tak sa pytam sam seba ci by jej to nevadilo.
Co myslite? Nieje to vela vsak ze nie? Lebo mne to vobec nevadi, kaslat na vekove rozdiely, som toho nazoru ze ked sa dvaja miluju a rozumeju si tak vek nieje prekazkou, ze?
Prosim dajte mi nejake rady ako postupovat k tejto ladovej kraske mojho srdca :-)
Vdaka, dufam ze mi tu niekto poradi :-X

Ivicaa

normálne keď budeš s nou tak sa jej spýtaj či nechce ísť na kávú alebo čo pije. Je v tom nejaký problém? Špeciálne sa na túto otázku nepripravuj nijak. Pôjde tak máš vyhraté, nepôjde aspoň vieš načom si u nej.
lovu zdar ;)

young man

Tento vikend to uz nestihnem :-D
Dobre tak to skusim zostra. Len s tou odvahou to bude problem. Dam si asi predtym frtana aby som sa uvolnil :-D
Ak by chcel este niekto poradim budem rad.
A vdaka :-)

Kýčera

Skús byť milý,šarmantný,duchaplný a vtipný.A hlavne,neseď pri počítači a hneď sa pusť do akcie.Skús jej povedať do očí to,čo si o nej myslíš.Lichôtkami ešte žiaden muž ženu neurazil a predtým "ako ju vezmeš do náručia",skús ju zobrať niekam inam.Ak Ti to dnes nevyjde,tak cez víkend nacvičuj pred zrkadlom a predstavuj si,ako bude súhlasiť,ako sa to PODARÍ!Držím päste.

oui..

a mozes si byt isty, ze " potvora" naozaj netuzi po chlapovi, ktory ju do toho narucia dostane "nenapadne". chceme normalnych chlapov, ale takych, ktori si vedia otvorit hubu.

oui..

tak sa boj a potom si trieskaj hlavu, ked zdrhne za niekym, kto sa vyjadri a Ty si budes maximalne predstavovat, ake by to mohlo byt... ak Ti povie nie, budes aspon vediet, na com si, ak Ta bude namotavat, budes vediet, ze nie je vobec tak uzasna, ako si ju predstavujes.

young man

To vziat do narucia som myslel obrazne nie doslovne aj ked.. :-)
Kycera ale ako konkretne nato? Ako ju pozvat ked sa bojim odmietnutia.

Kýčera

A to sa dá NENÁPADNE NIEKOHO ZOBRAŤ DO NÁRUČIA? A bavila by Ťa baba,kt. by si hneď zbalil?Vidno,že tá Tvoja "potvora" má svoju cenu,ktorej si je vedomá,a ak ju chceš získať,musíš o ňu BOJOVAŤ a viac sa SNAŽIŤ.Vieš sú ženy a ŽENY.Čo takto prejsť z NEVERBÁLNEJ komunikácie na VERBÁLNU-a začať používať slová,napr. aj tie,kt. Ti radil Bodybuilding?Si romantik,nech sa Ti zadarí.

bodybuilding

vekový rozdiel je úplne minimálny tak čo riešiš. Ja poznám takých kde je muž mladší od frajerky o päť alebo aj viac rokov. Dnes sa už na vek tak neprihliada ak kedysi. Ja sám som chodil ako 21 ročný s 27 ročnou. Vyzeral som starší lebo som mal strnisko a skôr ako sa to dozvedela sme už boli do seba po uši zamilovaní =D
normálne je surovo pozvi niekam na kávu alebo vínko či čaj. Veď si nejaký chlap tak čo sa jednej baby bojíš, čo si sračka? Pozvi ju surovo, poď ideme na kavču a pod. A tam to už potom budeš ďalej rozvíjať..