Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žalúdočné problémy?

Príspevok v téme: Žalúdočné problémy?
menma

Zdravím už od decembra mam rôzne žaludočne problémy v prvom rade vás chcem oboznamit z problemamy a povedať vám že nehovorím len o problemoch zo žaludkom ale aj vecami čo podla mna s nim suvisia snažil som sa to zhrnut do čo najkratšiej verzie ale aj tak je to dosť dlhe .V minulosti mi vyberali slepe črevo. a v roku 2012 som mal reflux. Problémy začali od decembra no ja si myslím že začali asi od septembra kde ma začalo postupne bolievat v penise,bolesti kosti a nôh do toho a tiež občastne bolenie chrbtice teraz už chvala bohu nie(myslim že tieto veci maju nejake korene spojene zo žaludkom) . Tiež ked sa mi hoja rany mam ich červene po zahojení a pomalšie sa mi hoja rany aspon čo som si všimol. Mavam veľmi veľmi často studene ruky a nohy dokonca aj teraz v 20 stupnových teplotach nosim bundu a niekedy čiapku. krvný tlak mavam 130 na 80 to je moj normalny tlak neviem prečo je horný zvýšeni ale pred polrokom bol horný tak 130-140 skoro stále asi to suvisý z chrbticov kedže mam niečo z nou. Toto su celkovo moje problémy. No od decembra začal bolievat žaludok. Najprv som mal nafuknute brucho stále potom som začal mávať krčove bolesti v bruchu (nad pupkom) od vtedy mam po stlačení oblasti medzi rebrami a nad pupkom akési tlaky ktore bolia najmä ked to stlačim. od decembra mavam žltu stolicu nie stále ale všimol som si to chodieval som cca 3-4x na stolicu teraz 1-2x teraz som si posledne dni všimol zelenu stolicu a divne zapachajucu.. vlastne skoro stále zapacha nejak divne nejak ako plastelina a ešte niečo, nejak tak to je citit no neviem či to popisujem správne v januari na gastro mi našli žlč v žaludku a helicobakter pylori. mal som tabletky od vtedy neviem lebo som išiel k inemu gastrologovi. začiatkom marca dalšia hadica.. robily mi aj na celiaku,hit vraly mi nejake tie vzorky a všetko vyšlo dobre ale počas gastra mi doktorka našla krv v žaludku a zápal žaludka.. takže od marca mam tabletky proti kyseline ozzion 40 to je všetko.. dalšie veci čo som si všimol. Niekedy ma neboli v penise a ked sa najem začne ma boliet čo je divné.. od decembra som maval aj silne bolesti hlavy zistil som že od vtedy my chýba v tele megnezium takže bez magnezia nedokažem ani prežit asi den.. pretože sa hned začnem stresovat (viac ako teraz) žaludočne problemy sa zhoršia som strašne slaby hlava sa mi toči.. po každom jedle je to horšie a horšie.. takže chýba mi magnezium. Robily mi CT hlavy no tam našli len prekonany zapal stredneho ucha. Niesom odborník da sa z tohto vylučit Tetania? či požiadat nevrologa o vyšetrenie? dalšia vec.. strašne ma bolievaju kosti a pukaju mi najmä v kolenách a panvovej oblasti tie kosti pukaju zvukom takým akoby boli dute a dost ma to bolieva ked to bolieva. dnes ma to bolelo tiež po najedení bolesti zmizly.. takže zase to suvyselo zo žaludkom to iste chrbtica.. ked sa najem niekedy mi začne pukat v krčnej chrbticy z čoho ma rozbolí hlava.. vie niekto čo by to mohlo byt?? Daval som aj stolicu na vyšetrenie či nemam zapal v čreve vysledky vyšli dobre.
robily sa mi aj na endokrinologii vyšetrenia až na kys. močovu všetko v poriadku kys moč. som mal zvýšnu nejak 474 alebo tak píšem to z hlavy neviem či to je presne. cukor som mal dobre, dalšie vyšetrenia sono obličiek,semenikov (bolievaju ma aj semeniky),pečene pankreasu??(toto som si nie istý) a žlčniku?? toto tiež. všetko vyšlo dobre len lavu obličku mam vúčšiu než lavu tak mi doktor povedal že by bolo dobre CT obličiek 9.6 idem na CT. Výsledky na infekčnom v decembri hranične chlamyidie. opakovane dobre, dalšie opakovane dobre. borelie tiež dobre ostatne by som musel pozret do karty ale všetky čo robily bolo dobre. Braly mi aj počas 3 dni stolicu a zistovaly parazity to tiež dobre. Echo srdca v marci tam som mal zlepšenie v niečom oproti echa čo my robili v juli. Nespomeniem si teraz čo mi ešte robily prosím kludne sa spýtajte pripade čo by ste robily v mojom prípade vy?? čo mam ešte skusit?? pripade čo by to mohlo byt. Nejake rady na zapal žaludku tiež occenim,alebo čo si o tom myslite, chcem sa ospravedlnit za chyby zajtra ráno vstávam a nechce sa mi tu 10 minut ešte opravovať, ďakujem za rady.

mascha

výsledky niektorých vyšetrení nemusia byť vieryhodné,napr. parazity,alebo borélie...
vidím, že si klbko rôznych problémov,čo klasická medicína väčšinou nerieši komplexne,čínska by ti vedela skôr pomôcť

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik.A ty mas nedostatky tj zlu absorbciu zivin, co sa ti nakoniec moze vypomstit stovkami roznych zdravotnych problemov.Naviac pri nizkych kyselinach(paly a refluxy) ti lekari uplne znicia vyrobu kyselin, aby si nemal palenie. To ale znici zaludocnuu kyselinovu barieru proti mikrobom na surovych potravinach, tj aj zdravu probioticku crevnu floru a samozrejme znici traviaci proces a absorbciu zivin.
A v crevach miesto uzotocnych probiotik sa ti rozmnozia rozne kvasne a hnilobne kultury, co produkuju miesto uzitocnych latok jedy a karcinogeny.
Odporucam nevyhnutne doplnit kyseliny, enzymy mikrovlakniny a probiotika

liecitel

Zdravim ta.Vetsina tych problemoch ma suvis s oblickami a zlcnikom (ako tlak,studene nohy,bolesti chrbtice,bolesti hlavy,pukanie kosti,bolesti semenikoch ci penisa atd su to vsetko priznaky oslabenej cinnosti tychto dvoch organoch.Jednoducho ti vysvetlim: Kazdy organ je spojeny pomocou meridianov(energeticke drahy) ktore kontroluju niejaky sval.Napr tie oblicky maju spojitost s chrbticou,medzirebrovim svalstvom,s clenkami,mocovim mechurom.Cize telo ti najprv dava informaciu cez tie meridiany na inych castiach skor ako sa konkretny organ rozpadne-znici.Tak snad uz ti to dava ako taky zmysel...Uz vieme ako nam telo signalizuje ze mame oslabeny dolezity organ.Teba asi bude zaujimat hlavne to co vlastne sposobuje oslabenie-rozpadanie napr tych obliciek,zaludka,zlcnika..? Tak su to vsetky tie stresy a emocie co dlhodobu dennodenne zazivas.Neviem ake konkretne problemy riesis ci vo vztahu .v praci,problem s peniazmi ci medziludske vztahy ale to co v sebe potlacas resp.nevies si s tym uz niejaky ten rok rady, sposobuje tie problemy ktore mas ci tomu veris ci nie...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žalúdočné problémy? - Fórum - ZDRAVIE.sk