Strach po užití vačšej dávky lieku na spanie

Príspevok v téme: Strach po užití vačšej dávky lieku na spanie
Pepinka

prosím,kto ma stým skúsenosti,mne sa to stalo večer,veľmi som bola rozrušená,nemohla som saukludniť,a zaspať ani po 2-ch
hypnogenoch,potom somsa prstala kontrolovať,a pojedla som ich
4,nakoniec 8,potom som dlho spala,s čudnými snami,a prebrať akoby sa mi akosi nedalo,len čumím do plafona,a som ako drevená,nevladzem sa hýbať,prejde to,alebo čosadá robiť?
Ďakujem zaradu

orcikova

ja som hypnogen nikdy nebrala,a mamties problem so spankom,ked tak dam si polku rivotrilu.preto sineska malatna lebo vcera si strasne moc uzila toho hypnogenu ak si mlada nemozes tolko tabletiek pojest,ja viem ze dneska je zivot tazky,ale nedovol aby ta iny ludia vytocili tak ze potom nemozes zaspat,nedovol im to.Tolko moja rada

LMarika

Neviem sice, co je to za liek, ale rakuske stare babky a dedkovia beru Seroquel a Risperdal, Rohypnol a mnohe ine... Najlepsie urobis, ked tie lieky vysadis a ked ich nebudes brat vobec. Ak mas problemy s nespavostou, daj si urobit testy na potravinove intolerancie, lebo takmer polovica svetovej populacie trpi nejakou formou potravinovej intolerancie a nespavost s pocitom, ze si chronicky intoxikovana niecim a ani nevies, cim, nespavost s pocitom, ako keby sa ta nieco snazilo otravit a ako keby ti z tej otravy uz pomaly zacinalo sibat, patri medzi bezne priznaky potravinovych intolerancii, tiez som to uz zazila, nechybalo vela a bola by som isla do blazninca nejakeho, nebyt testu na intoleracie za 400 €, ktory odhalil pricinu vsetkych mojich problemov, hlavne problemov so zubami teda. Tazke psychiatricke lieky ako Seroquel, Risperdal a asi aj to, o com tu ty pises, bezne sposobuju halucinacie, stavy, akoby si zomierala, ale aj syndrom nahleho umrtia, cudne sny... na Youtube je video s nazvom Smrt za balik, mozes si ho pozriet, tam uvidis, kolko zla uz take lieky napachali na ludoch, ak mozes, nikdy viac uz take svinstvo do ust nedaj.

redka

no... len experimentuj s hypnogenom dalej... az sa raz nezobudis vobec... mne stacila stvrtka a spala som jak drevena... po polke mi bolo na druhy den ako keby som bola na drogach...