Bolest zapastia

Príspevok v téme: Bolest zapastia
gabika2911

Dobry den,

chcela by som sa spytat ci nema niekto skusenosti alebo by mi nevedel poradit s mojim problemom.. Uz cca 2 roky ma bolieva zapastie... Bola som u troch doktorov /Neurolog, chirurg a ortoped/ a kazdy mi povedal ze to mam len zapal sliach. Dali mi tabletky, poslali ma na rehabilitaciu a taktiez aj ortezu mi na to dali. No vzdy to prestalo len na par dni a potom to zasa zacalo boliet. Je to zapastie na pravej ruke... Zaroven mi aj ako keby luskoce v prsteniku na pravej ruke, ale ked si chytim zapastie prestane mi v nom luskat. Neviete mi niekto poradit z coho to moze byt alebo co mam vyskusat? sama uz neviem co s tym mam robit a nakolko este studujem nemam ani cas behat neustale len po doktoroch s tym, ze ma odbiju ze je to zapal sliach. Robili mi aj test na syndrom karpalneho tunela a ten nemam. Dakujem za kazdu radu.

Jaqueline

Na zápal šliach je super veral gel krém, treba natierať večer a nechať voľne aspoň hodinu dve nechať a potom úplne keď ideš spať si viaž zápästie elastickým obväzom. Ja robím pri pc kopec hodín denne a mávam často zápal šliach hlavne na pravej ruke a to viazanie (znehybnenie) na noc mi veľmi pomáha, mmávala som aj dlahu od lekára,ale toto na noc je lepšie. Ak je veľmi zle a cez deň neviem rukou poriadne hýbať, tak mám obväz aj cez deň. Vyskúšaj a malo by sa ti to zahojiť.

Kýčera

Gabika 2911-problémy s prstenníkom spôsobuje meridián troch žiaričov a tie so zápästím pľúca/Liečiteľ/.Začni ich čistiť,posilňovať-čaje,prípravky Energy,...

liecitel

Ahoj.Ak ti vsetci doktori hovoria ze mas zapal sliach tak ti aj vysvetlili ze ako moze vzniknut zapal sliach a preco ta bolest trva aj 2 roky? Tipujem ze asi nie.A tiez tipujem ze tazko v lese nerobis ani nesi vyrcholovy sportovec aby si si natiahla ci zapalila alebo inak poskodila tie slachy.Pises ze dakujes za kazdu radu tak skus sa na to pozriet z uplne ineho uhla (aj ked ti to pride mozno absurdne).Nemas problem s plucami? zapestia su energeticky spojene s plucami.A ak nemas (resp.necitis momentalne ziadne problemy ako dychavicnost,picahnie,plak atd tak v buducnosti moze sa stat) Dost pravdepodobne je ze ten problem so zapestim (pluca) je psychickeho (emocionalneho povodu).Co riesis posledne dva roky alebo este dlhsie?Necitis sa casto prepracovana,zviazana,strnula?nedokazes sa zbavit stresu,strachu bolesti,tazko chapes postoje inych a pod...