Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priebeh urologického vyšetrenia

HansonBorček

muži si totiž často myslia, že by sa im doktor nejak posmieval alebo že by sa oni cítili zahanbení. Pritom pre lekára je to denná rutina, prresne ako Fero chodí nahadzovať do miešačky alebo Milan stojí osmičku za pásom. Tu som našiel presný psotup, ako vyšetrenie prebieha, no a keďže som ho pred týždňom aj sám absolvoval, potvrdzujem, že sa naozaj nie je čoho obávať... -odkaz odstránený-

Nika_nika

Ako žena samozrejme neviem aké je vyšetrenie prostaty ale myslím, že horšie ako gynekologické vyšetrenie určite nebude. A to ženy podstupujú podstatne častejšie ako muži vyšetrenie prostaty. Ide predsa len o chvíľkové, uznávam asi nie príjemné ale určite nie bolestivé vyšetrenie. Tak naozaj neviem, na čo pri postupujúcich problémoch čakáte. Jedno krátke vyšetrenie vám može pomocť, prípadne zachrániť život a to snáď za to stojí

Sona345

Mám pocit,že čo sa týka vyšetrení, ženy sa k svojmu zdraviu stavajú predsa len zodpovednejšie. Sama som navštívila urológa na vlastnú žiadosť kvoli opakujúcim sa zápalom močového mechúra. Obvodná lekárka mi vždy dala antibiotiká a po čase sa problémy vrátili, preto sa sa rozhodla navštíviť odborníka.Cystoskopia rozhodne nie je vyšetrenie, na ktoré by som rada spomínala ale v prípade potreby by som neváhala a podtúpila ho znovu. Neviem, či to možem takto zovšeobecniť ale mám pocit, že muži sú v tomto smere chúlostivejší a zbytočne sa tak trápia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priebeh urologického vyšetrenia - Fórum - ZDRAVIE.sk