Pľúcne chlamýdie a mykoplazmy

Táto diskusia patrí k článku: Pľúcne chlamýdie a mykoplazmy
Pľúcne chlamýdie a mykoplazmy

Prosim vas vy viete vyliecit plucne chlamydie a mykoplazmy? Mohli by ste mi napisat ako? Uz sa dlhsie liecim ale nic nezabera a kazdy lekar ma inu schemu na liecbu tak by som sa najradsej poradil s vami ako to liecite vy? A druha otazka sa tyka mojej zeny, ma 32 rokov a tento rok vo februari zacala strasne soplit,ked to trvalo 3 mesiace sla na alergologiu ze ma asi sennu nadchu,robili jej testy-prick aj odber z krvi na alergeny a vsetko negativne. Je mozne aby jej vysli testy negativne a mala alergicke prejavy? Alergolog jej potvrdil ze je 5% pacientov co to takto maju...a tu je otazka na vas ci nemoze mat zena nieco s dutinami alebo nejakebo bacila v nose co jej sposobuje tie cire sople...chora sa neciti...alergo liecba trocha zabrala,uz tak nesopli ale nie je to na 100%.

Cocooolina

Ked som mala mykoplazmy,tak mi moja znama (doktorka) pisala, ze si mam davat s antibiotikami wobenzym , lebo ze inak mi ATB nepomozu... Za tuto radu jej dakujem.

hohe

Dobrý den,mam chlamýdie aj mikoplazmy,liečim sa antb Klacid,moja otázka je, či možem chodiť do práce,alebo je nutne,aby som bola doma,kedže užívam antb?

hohe

Dobrý den,mam chlamýdie aj mikoplazmy,liečim sa antb Klacid,moja otázka je, či možem chodiť do práce,alebo je nutne,aby som bola doma,kedže užívam antb?