vyšetrenie panny

cicuska

milos: kedze pracujes v zdravotnictve a mas aj vysku potom by si jej teda mohol poradit aj nieco ine ako toto, napr. nech zmeni doktora a najde si doktorKU ked jej to je neprijemne a aj to ze ked sa jej to nepaci nech mu to povie a on nech jej vysvetli ci je to smrtelne dolezite alebo nie....si myslim. ale konecne rozhodnuti je na tebe MARIANNA

jaaa

alessi, sak dobre, nie ze hned ho ma zazalovat, ale nech si zas nerobi co chce. Proste sa jej ma opytat a ked povie, ze nie, tak nie. Ponizujuce to pre nu je bez ohladu na to, ci to robi niekto pre vlastne potesenie alebo aby nieco zistil.

alessi

myslim,ze zbytocne prehanate. lekar tieto ukony nerobi pre svoje vzrusenie... ked sa siahne po vaginalnom ultrazvuku, jednoducho je to potrebne, sono cez brucho neukaze vela, ak ide o ine veci ako tehotenstvo. mne to lekar tiez robil takto, on uz vie, ako to urobit, aby blanu neposkodil. myslim, ze zavery ako "zazaluj ho" su prehnane a zbytocne. v prvom rade ide o zdravie, tento ultrazvuk to urci nejlepsie. a cez konecnik to tiez nie je ziadna vyhra...

maruska213

panenska blana je pruzna blanka v srede ktorej je dierka,aby mala kade vytekat menst.krv, u niekoho je jedna dierka u niekoho viac mensich takze ten lekar nomohol porusit tvoj hymen o n velmi dobre vie ze to je trestne mohla by si ho zalovat vagin. sono mohol robit,lebo cez brucho sa vsetko neda vidiet,takze sa neboj vsetko je ok

hmm

tvoj xlapec nemusi nic citit, mate dost mylnu predtsavu...
mozno ze ju uz teraz nemas...
ale viem ze je to blbe, no najlepsie bude spytat sa ho na to, povedat mu ze sa bojis atd... nemusis robit nic nasilu

marianna

necítila som, že by sa niečo stalo a ani som nekrvácala... ale to ešte nič neznamená, nabudúce sa to može stať. Keď moja kamoška prišla o panenstvo prstovaním...ja prídem so sonom, no čo už.. A doktor mi minule povedal predtým - ´strašne nerád to takto robím, ale musím...´ to naozaj neexistuje nejaký iný sposob?

adika

ja som tiež panna a lekárka sa ma vždy pred vyšetrením spýta,či som,(priamo mi vždy povie,že musí,aby vedela z ktorej strany vyšetrovať)a vyšetruje ma cez konečnik.Nie som síce odborník,ale postup tvojho lekára sa mi zdá po mojich skúsenostiach a skúsenostiach vačšiny zvláštny.