Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menovka na vchodove dvere

spring

juma - dufam ze aj byvas sama, lebo chudak ten co s tebou musi byt ...

k teme: jasne ze mena oboch aj keby byt bol len na meno jedneho - ide o to kto tam byva, koho tam clovek moze "najst" (postar..)
... co sa tyka titulov - kto chce nech si da, kto nie tak nie ...

ewelin2828

Hrac. no ak bývate v paneláku, tak to ľutujem poštárku vašu...môže byť, že vás tam už všetkých pozná...ale raz príde nová a chudina bude stratená, ak nemáte menovky na dverách..poriadni ľudia si menovku na dvere dajú (či už s titulom alebo bez, to je hádam úplne jedno)

23247

A co sa tyka titulov. Nechapem preco by to malo byt povinne, Slobodna.
Skus si taky titul dat na dvere v susednom rakusku ci v usa.
Budes na smiech.
My tu na bytovke mame 12 ludi, zatial co som zistil, 9 z nich ma dost, naozaj dost, vazeny titul.
Nikto ale nie na dverach, zvysok su podnikatelia co pluju na titul.
Vsetko rocnik 50 plus.
To ze maju titul zistis, az ked ti daju vizitku, alebo z konverzacii a ich rozpravania (co prezili).
Nemusim ludi co sa mi neformalne predstavuju ze dobry den som ing novak.

Naco.. je mi jedno co je, hlavne nech si odvedie robotu ok, na peciatke si titul mozem pozriet. Alebo z lusti vlastnictva. A podobne...

Tiez nemam titul na schranke. Ale pockat. Ja titul ani nemam :D

Hrac.

Ja toto neriesim, u nas vacsina nema ani meno na dverach a nie to este titul :D Mame mena len na schranke, tam to staci.

SlovenkaSK

Tiež by som sa hanbila, kebyže som slovák. Našťastie, som Slovenka. (Správne, pointa je veľké "S")

Nechápem, čo tu na tom toľko riešite, aj tak si každý dá na dvere to, čo chce, a bez ohľadu na vaše/naše názory je to úplne jedno. Ja tiež nemám titul na dverách.

Slobodna

Predstav si, že ani ja a napriek tomu, kto ho má, tak to neriešim a určite nikoho neoznačujem za malomeštiaka. Ľudia sú skutočne všelijakí. Budú riešiť a zosmiešňovať iných, aby sa sami cítili lepší než sú.

Rocketman

Davat si titul pred meno este aj na vchodovych dverach je MALOMESTIACKE.
Ale ved slovenska klasika, slovacikovia vzdy chceli ukazovat kto su a kto nie su, taky klasicky vychodoeuropsky syndrom este z komunizmu

PS. Titul mam a nemam ho na dverach, ani schranke :-D

Slobodna

Nemyslím si, že by išlo o nadradenosť, sebavedomie, či ľudskú hodnotu. Ale ako si sama poznamenala, je to o vynaloženej námahe, odriekaní a hrdosti. To je ako keby sa človek hanbil za to, že je slovák, keď sa ho na to niekto opýta alebo nenosil obrúčku, keď sa ožení/vydá. Samozrejme dá sa to vnímať rôzne. Niekto to môže vnímať ako nadradenosť, prehnané sebavedomie a práve v tom, ako to človek vníma, je jeho ľudská hodnota. Nie v tom, či sa tým pýši alebo nie. Každý kto vie, koľko práce a nervov je za tým, to druhým dopraje a nerieši to, kde si to vycapí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.