Menovka na vchodove dvere

Slobodna

Neviem, prečo by si človek nemohol dať svoj titul na menovku. Len preto, že iní buď závidia alebo si nevedia nič vážiť? Niekto je hrdý na to, že to dosiahol, najmä ak to nedostal zadarmo ale si to poctivo odmakal. A nech sa susedia sprosto uchechtávajú a myslia si čo chcú. Snáď je to každého vec, čo si dá na menovku.
Veľa ľudí má menovky s titulom a skutočne nevidím na tom nič zlé. Tu na Slovensku aby sa človek pomaly hanbil za to, že si vôbec dovolil vyštudovať VŠ a získať nejaký titul. Slováci si skutočne nič nevedia vážiť a preto vždy mali aj budú mať h...o.

Martina210

Juma
ty nemas asi vsetkych po kope :-) to s tym titulom moc neprehanaj.Ze "nech vedia susedia kto som" dobre som sa zasmiala :-D tu na SK je titul asi tak prd platny mozno pre urad prace akurat :-) alebo tak na nahrobnom kameni sa bude pekne vynimat.Alebo na tych tvojich vchodovych dverach ;-) aj tak ked si nebudes moct najst pracu v tvojom obore,pojdes tak ci tak do zahranicia pracovat.A prides na to ze kde si bola doteraz.Ze si stracala kvoli skole cas.Moj nazor ;-)

Juma_

Ja našťastie takúto "dilemu" riešiť nemusím. Kúpila som si byt sama a na dverách sa pekne vyníma iba moje krásne meno, a predstavte si, aj s titulom :o)Nech susedia vedia, kto som :o)Titul predsa patrí k menu. A kto má niečo proti tomu, ten závidí.

Deria

Samozrejme, ze mena oboch.
Co sa tyka tych titulov, jeden v nasej rodine ich ma plny riadok, ani by sa mu na dvere nezmestili, no to by vyzeralo.:D

tasty

vy máte problémy a máte čas sa zaoberať takýmito vecami? normálne závidím

nie je čo riešiť, vzhľadom k poštárke a iným doručovacím firmám, je vhodné, alebo žiadúce si na zvonček aj na schránku a aj na dvere vypísať oboje mená, teda všetky mená-osoby, ktoré bývajú v danom byte, ono to nie je nad tým čo polemizovať a riešiť