Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vela testosteronu

Príspevok v téme: Vela testosteronu
ninkaa

Ahojte mohol by mi nieko poradit čo s nadmernym ochlpením ? Velmi ma to trápi a je to to hrozné na psychiku. Myslím ze je to sposobene nadmerným mnozstvom tesosteronu v ktvi lebo ked som bola mala tak som mala rtoblen s ekzemom a uzivala som hormonalnu mast BELOGENT. LENze ja necehm, ist k lekárovi lebo ten mi zas pen predpíše lieky ale čiala som ze sa to da aj bylinkami Alchemilka a tak :/ čo myslíte ?

lombardo1981

Určite bude dobre, ak si do jedálnička zaradíš jedlá, ktoré obsahujú fytoestrogény (sója, ľanové semiačka, fazuľa, pšenica, ovos, ryža, mrkva, sezam, jablká, jačmeň), DIM (brokolica, karfiol, kapusta, rúžičkový kel) a pravidelne popíjať mätový čaj.
Saw Palmetto bráni premene testosterónu na jeho silnejšiu formu dihydrotestosterón.
DIM. Zjednodušene povedané, "premení zlý estrogén na ten dobrý".
Black cohosh. Ale pri tejto rastline pozor. Spolu s kombinácii s niektorými liekmi (statiny, antihypertenzíva, antimykotiká, ATB) môže dôjsť ku poškodeniu pečene.
Chasteberry
Niekedy je u žien so zvýšeným testosterónom zistená aj inzulínová rezistencia. Na to je dobrý chróm, vitamín D, rybí olej, zelený čaj, kakao.

Shayleen

Trochu mi to po trvalo pokiaľ som medzi tými všetkými chybami pochopila čo máš na mysli. Takže a más už štítnu žľazu vyšetrenù? To je môže byť aj z toho

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vela testosteronu - Fórum - ZDRAVIE.sk