Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa nájsť človek cez internet?

Príspevok v téme: Dá sa nájsť človek cez internet?
Diana545

Dobrí deň. Prednedávnom som sa dozvedela od starších členov rodiny, že by sme mali mať nejakú rodinu v Južnej Amerike, konkrétne v Argentíne v Buenos Aires. Odsťahoval sa tam jeden člen našej rodiny v roku 1914 ako 19 ročný. Viem len jeho meno, potom že mal 2 deti syna a dcéru a rok narodenia, a pravdepodobne že už umrel. Lenže ak on umrel, tak ešte stále je tam nádej že nejaká rodina po ňom zostala s tým istým priezviskom. A tak ja sa vás pýtam, či mi neviete náhodou poradiť? Ja som skúšala hľadať na internete matriku Argentíny, no nenašlo mi nič, potom základné školy v Buenos Aires, no nenašlo mi žiakov. Na sociálnej sieti som hľadala pod daným priezviskom ale našlo mi len ľudí na Slovensku. Ja viem že je to dosť ťažké nájsť, pretože ja neviem o nich nič(teda až na pár informácií čo som tu už napísala) a nie lenže je to už druhé mesto, druhý štát, ale dokonca aj druhý kontinent, tak neviem že čo, poradte mi prosím, nestretli ste sa už z niečím takýmto? Ja som čítala že jedna pomocou googlu našla svoju rodinu v Amerike tak ja budem rada ak mi budete vedieť poradiť. Ďakujem!

michal555

Vzhladom na to ze je to Juzna Amerika kde nie je vsetko tak dobre rozvinute ako v USA tak by som sa nespoliehal na internet. Google ti bude podsuvat prioritne vysledky v slovencine, pripadne v anglictine ktore su relevatne pre tvoju krajinu. Ak by si chcela nieco vygooglit o svojej rodine tak by si si musela prepnut google do argentinskej lokalizacie a pisat po spanielsky klucove slova. Az potom by ti podsuvalo stranky z argentinskych serverov.
Ja by som to skusil skor cez urady, kludne mailovou komunikaciou im vysvetlit o co ti ide. Tam je vacsia sanca ze ta nasmeruju na niekoho z matriky. Ostava len dufat ze nebudu robit problemy s osobnymi udajmi ako na slovensku a dopatras sa k nim. Ale chce to trpezlivost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa nájsť človek cez internet? - Fórum - ZDRAVIE.sk