Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stenoza-zuzenie kanala v driekovej casti

Príspevok v téme: Stenoza-zuzenie kanala v driekovej casti
tama

V marci mi diagnostikovali stenozu-zuzenie kanalav driekovej casti, ktorym prechadza miecha a vystupuju z neho miech. nervy.Chorobne zuzenie tohto kanala vyvolava tlak na miechu, co sposobuje bolest chrbta a noh.Chodim na rehabilitacie, cvicim, brala som okrem ineho Recoxu 15, teraz Veral.Vsetci neurologovia tvrdia ,ze mam cvicit a cvicit,pricom na nete sa pise o pokoji na lozku.Odbornici \\\"mlcia\\\", preto sa ozvite prosim niekto,kto trpi touto diagnozou.Vopred dakujem.

Hagely

Pomoze najviac operacia, moj manzel ju uz raz pred piatimi rokmi absolvoval, pomohla ano ale len na 5 rokov. Musi ist tento opat. Je to mikroskopicka laserova operacia. Rana ma asi 4 cm. Hospitalisatie je 2 dni à manzel sedel uz v ten den à na druhy den Aj pomala chodza à do 3 troch tyzdnov Aj normalne sa zaradil do kazdodenneho zivota. Robili mu to v Nemecku.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stenoza-zuzenie kanala v driekovej casti - Fórum - ZDRAVIE.sk