Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co je to so mnou?

Príspevok v téme: Co je to so mnou?
asiziadna3

Ahojte, hladam niekoho ako ja alebo niekoho kto by mi vedel poradit. Pripadne nejaky odkaz na literaturu ci uz motivacnu alebo pre sebarozvoj, alebo neviem...
Moj zivot je vporiadku, mam podporujucu rodinu, skolu ktora ma hadam perspektivu (len nevladzem sa jej dostatocne venovat ako by som chcela) v lete hadam aj brigadu, uzasneho milujuceho priatela..
Avsak co ma v zivote brzdi a to vyznamne a znehodnocuje jeho kvalitu a aj moje prejavy voci inym ludom je moja psychika. Jednoducho som permanentne strnula, je mi neprijemne napr vojst do obchodu kde je viac obsluhy (kupujuci mi nevadia) mam problem navazovat komunikaciu s ludmi ktorych dlhodobejsie nepoznam, casto nie som schopna udrzovat rozhovor tak radsej pocuvam a s vacsinou ludi neviem co by som si povedala. mavam pocity sebanenavisti a pocit vlastnej neschopnosti, hluposti.. nenavidim svoje telo najradsej by som ho znicila a zahodila, spalila. snazim sa zit zdravo, ale jemi to na nic aj tak, kedze psychicky ani fyzicky sa to neprejavuje. co je so mnou? moze to byt fyziologickeho povodu? musim vyhladat psychologa? to presvedcenie tam bolo ale zase je prec. neviem co mam robit, dusim sa na tomto svete, chcela by som byt radsej mrtva, avsak su tu ludia vdaka ktorym tu dokazem byt..nie som sebec ani nim nechcem byt. preco som takato pokazena?

andrika

Martinez toto, co pises vobec nie je pravda a to moze pisat iba clovek, ktory si taky problem nezazil... Ja mam napriklad dedicne psychicke ochorenie, ktore mal moj otec a na to doktora a preliecenie treba. Tu nehovorim o obycajnej depresii, v tom s tebou suhlasim, ze by to zvladli ludia prekonat aj sami, ale ochorenia druhu panicka porucha a uzkostna, to sa neda len tak prekonat. Preto jej nerad hluposti, lebo sa jej to moze este zhorsit a potom je tazke sa z toho dostat.

Martinez

Ľudom už preskakuje z tých doktorov niekomu niečo je a hned ho posielate k psychiatrovi a podobným šarlatánom ked si vie dotyčný pomôcť aj sám a nemíňať zbytočne financie ale niektorí sú proste slabé osobnosti a ani to neskúsia a to niekedy pomôže aj jedna kniha ked už ten návod sami nájsť neviete. A k autorke skús knihy od Dale Carnegie, Eckhart Tolle alebo skvelá kniha je Miluj svoj život od Louise Hay.

Kýčera

Nie si pokazená,si chorá,a preto počúvni radu Andriky a urýchlene vyhľadaj lekára,aby si nakoniec nestratila všetko to,čo teraz máš-lásku,priateľa,...

andrika

Ahoj, ja by som asi na tvojom mieste hladala psychologa alebo psychiatra, lebo mi to pride ako zaciatky socialnej fobie a uzkostnej poruchy, tak by to mozno bolo dobre vysetrit, lebo sa to moze zhorsit este a je to fakt neprijemne potom. Naozaj z vlastnej skusenosti ti radim nepodcenovat psychiku, lebo ta vie narobit kopu problemov. Drzim palce :-)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co je to so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk