Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kučierky, dajte svoje tipy/triky v starostlivosti o kučeravé vlasy

Príspevok v téme: Kučierky, dajte svoje tipy/triky v starostlivosti o kučeravé vlasy
MinnieMae

Zdravím,
Ako už nadpis hovorí, zaujímajú ma vaše tipy/triky v starostlivosti o kučeravé vlasy- najmä čo sa týka stylingu, lebo, ako isto viete, stylingových prípravkov na kučery, čo by boli bežne dostupné v drogériách, nestáli celý majetok a reálne fungovali je ako šafránu :( Podeľte sa teda o svoje tajné recepty, prípravky, ktoré používate, poprípade opíšte svoju "vlasovú rutinu", niečo v štýle wet to dry, aby ste uľahčili život svojim kučeravým sestrám, ktoré svoju ideálnu rutinu v starostlivosti o kučery ešte len hľadajú :D V mene všetkých "hľadajúcich sa" kučierok na fóre ďakujem :)

morticia 17

Ja mám kučeravé vlasy a dám ti zopár tipov čo používam:
- Vlasový fixátor na kučeravé vlasy so slimačím extraktom (to je môj obľubenec)
-vlasový fluid pre efekt kučeravých vlasov
- a z tých drahších je perfektný - vlasové sérum pre kučeravé vlasy od Skinlite professional.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kučierky, dajte svoje tipy/triky v starostlivosti o kučeravé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk