Babo nechce ležať na chrbte

Príspevok v téme: Babo nechce ležať na chrbte
michaela 113

maly ma skoro 2 mesiace zostal nepokojny ked lezi tak kope nohami niekedy sa vypina ked ho zoberem na ruky sa ukludni stale akoby hladal papat cmula rucky neviete niekto poradit vobec nechce lezat na chrbatiku jedine v polosede alebo na brusku len to neni zdrave ho tak nechavat prosim poradte co by to mohlo byt dakujem

0v4cka

na nahle umrtie mozete rpvno zabudnut. ta šanca je zanedbateľná. ono dieťa môže ležať aj ma bruchu akurát na chrbte by to malo byť lepšie ak nechce tak samozrejme nechať na bruchu.

milajar

tak take babetka mozu spat este aj na boku, len treba striedat strany, aby sa nevylezala hlavicka a najlepsie je ulozit tak v kociku kde sa dietatko oprie o stenu kocika

nikol48

A mne zase povedala doktorka ze si najde polohu sam v ktorej je kludny a je mu najlepsie, kedysi sa odporucalo spat na brusko- dnes nie kvoli uduseniu a syndromu nahleho umrtia- pouzivam monitor dychu a maly spi na brusku je mu fajn a nic sa vazne nedeje, vzdy spal na chrbte od narodenia cele dva mesiace a teraz spi na brusku a na chrbat ani za svet.-hrozne place, vie otacat hlavucku a ked aj trosku mliecka vylezie ostava na plienky od sa nadvihne alebo pomrvi. Kazde babo sa hybe tak ako mu je dobre.Nasilu ho nechavat na chrbte nebudem- aj ked to stale skusam;)

vebe

Moj syn prespal na brusku cele hodiny a je tu zivy a zdravy a mudry. To su vzdy take trendy ze co sa moze a co nemoze. Kazde dieta ma svoju polohu v ktorej spi. Okrem toho ma lepsie a horsie, dni, lepsie a horsie fazy. Uvidis, ako prislo tak odide.No a mozno je hladny, ved rastie, pootrebuje viac. Musis ho pozorovat a hladat riesenia. Ty si jeho mama, ty musis prist na to co mu treba

michaela 113

doktorka povedala ze spat na brusku ho nemam nechavat tak sa bojim a zacal byt taky az od vcera neviem co sa deje

katuska7

To mas odkial ze na brusku spat nie je zdrave? Moja dcerka mala obdobie,kedy zaspavala len na brusku. trvalo to asi mesiac-a odvtedy uz zaspava zasa na chrbatiku. Mozno tvojho maleho trapia kojenecke koliky.Aj moja mala to mala do 4.mesiaca. ??