Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naburanie do pc

Príspevok v téme: Naburanie do pc
Andie457

Rozisli sme sa s priatelom, na poslednom stretnuti si odo mna vypytal mobil s tym, ze si chce stiahnut nase spolocne fotografie do svojho mobilu. Pozicala som mu ho, on si cez usb kabel prepojil moj mobil s mojim notebookom a stahoval si do notebooku tie fotografie, nasledne potom si tie fotky z notebooku stiahol do svojho mobilu na svoju sd kartu. Na dalsi den mi zavolal, ze vie, ake sms mam v mobile, ze si to cital, to chapem, oki, videl to, ked stahoval fotky, ja som mu za chrbtom nestala, cize neviem, co vsetko tam spehoval, len ma teraz napadlo, ci sa mi nemohol nejako aj naburat do pc, nainstalovat mi tam nejaky program na spehovanie a ze ako to zistim.Sla som do programov na notebooku, jedine, co tam je nanovo nainstalovane, alebo to je len nejaka aktualizacia, neviem, ale je to v programoch, je verzia Skypu Skype 7.3, ta bola instalovana pred dvoma dnami, ale ja som nic neinstalovala...ine tam nevidim nic. Zobrazilo by sa mi nieco, keby bol napojeny na moj pc? alebo na mobil?

Johnyenglish

nechapem naco ked ste sa prave rozisli si chcel stahovat vase spolocne fotky? Naco? Niektorym konaniam ludi fakt nerozumiem...

hgcvb

odinstaluj a naistaluj nanovo skype. aj ked to je asi nova automaticka aktualizacia co tam mas .. ale istota je. istota.
on si pravdepodobne stiahol uplne vsetko z tvojho mobilu. aj sms aj hovory aj zoznam telefon y.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naburanie do pc - Fórum - ZDRAVIE.sk