Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obzerá si bývalú na soc. sieťach

Príspevok v téme: Obzerá si bývalú na soc. sieťach
Julianka.aaa

Ahojte,

mám problém, že môj priateľ si obzerá bývalú na pokeci, facebooku a pod. dokonca ma jej fotky v počítači. Tuším, že si s nou poza môj chrbát aj vypisuje.. ale mne povedal, ze nema dovod ma podvadzat a nikdy by to ani neurobil.. bol s nou dva roky a vraj ju velmi miloval, ale ze teraz miluje mna.. stretnut sa nestretli, lebo som vzdy s nim ked mame volno, ale keby niesom, tak boh vie co spravi.. prečo si myslite, ze chlap, ktory je 3/4 roka po rozchode, z toho pol roka v novom vztahu potrebuje si obzerat a vypisovat s byvalou?? (teda ona je na Erasme do konca juna, myslite ze ked sa vrati pobezi za nou a mna necha tak??) treba dodat, ze ona nechala jeho, ked uz vedela, ze pojde na Erasmus, lebo, ze sa chce venovat svojim veciam a na neho nema cas. Dakujem

Rocketman

Ja som po dlhorocnom vztahu, tiez nevedel uplne zabudnut na byvalu. Boli sme spolu cez 4 roku, rozisli sme sa a po 3 mesiacoch som si nasiel novu priatelku. Moju novu priatelku som naozaj miloval, ale na staru som akosi este nevedel zabudnut, tak som si obcas pozeral jej fotky alebo sme si obcas nieco napisali. Predsalen sme kopu spolu zazili, vela spomienok a zazitkov. Ale uz by som sa k tej "starej" nevratil, postupom casu som na staru priatelku zabudal viac a viac, kedze s novou som mal zase stale viac a viac zazitkov. Samozrejme, ze moju novu priatelku hnevalo, ze som mal este byvalu trosku v hlave, ale sam som jej vysvetlil, ze na nu nemusi ziarlit, lebo sa k nej nikdy nevratim, ani ona ku mne. Len to chce cas, kym na nu uplne zabudnem. A tak to aj bolo, po pol roku noveho vztahu som mal moju byvalu uplne na haku aj s jej fotkami :-)

spokojnásom

aj môj si piše s byvalou a mne to nič neobí.. ja ju aj poznám a je mi to jedno.. nech si píšu, ked maju o čom :D ked nebudu mat, tak prestanu

DontWorry

Podla vypoctov mi vychadza, ze ste sa dali dokopy ked bol tri mesiace po rozchode s nou. To je niekedy velmi kratka doba aby sa spamätal z rozchodu s dievcatom, s ktorym bol dva roky. To je taka doba, ze urcite bol na nu zvyknuty a ako pises - lubil ju. Po takom vztahu by som ja hned nesla do dalsieho...niekedy je lepsie si utriedit myslienky a az kym je clovek vyrovnany nech ide dalej. Potom to tak dopadne, ked ta dalsia v poradi pise na forum, ze nevie na byvalu zabudnut.
To ci za nou pobezi, neviem. Ale asi by som sa ho spytala ako niektore veci vnima. A dala mu cas na uvedomenie si..
Nechcela by som inak chlapa, ktory by sa stale obzeral dozadu a len trpla ci nahodou si to nerozmysli.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obzerá si bývalú na soc. sieťach - Fórum - ZDRAVIE.sk