Charakter cloveka podla krstneho mena - verite tomu?

Lo

Noo .. . neviem, ako je to možné... ale myslím si, že na mna to sedí ako riť na šerbeľ :D :D :D

akože vážne.. som prekvapená! :-o

embryo

poslednu dobu ma prekvapuje ako dokazu byt ludia neskutocne hlupi

staci sa prebehnut po knihkupectvach, na miestach, kde davnejsie byvala poezia, sidli ezotericka literatura,, knihy o anjeloch, tarotoch, demonoch, numerologii, vestbach, horoskopoch a podobnych chobotinach...

zdrave kriticke myslenie prehrava na vsetkych frontoch so sentimentalnym balastom, ktory momentalne ludstvo produkuje

zial, je jednoduchsie uverit podobnym bludom ako pracovat na skutocnom porozumeni fungovania sveta...

Kýčera

Aj ja som si pozrela svoje meno a musím povedať,že to na mňa sedí až na tie spriaznené znamenia a pár vecí podtým.

sdfwrevr

Julia no ja nech si vyberiem 4 lubovolne mena tak vsade najdem cosi co sa na mna hodi :D samozrejme clovek bude inklinovat k tomu popisu kde je napisane jeho meno, ale to je len sugestivny vplyv

asdfrtger

neverim tomu, rovnako ako neverim ze datum narodenia, nejak determinuje osobnost cloveka.. ak tam aj existuje nejaka suvislost tak asi len so zanedbatelnym vplyvom.
numerologia stavia hlavne na vseobecnych formulaciach/interpretaciach, teda tak, aby sa kazda hodila na kazdeho aspon v niecom

name Julia

tak ja som si pozrela svoje meno a sedi to troska namna aj ked skor by mali druhi posudit ci ma tiez takto vidia.