EXISTUJE RECEPT NA LASKU???

Príspevok v téme: EXISTUJE RECEPT NA LASKU???
existuje recept na lasku?

ahoj vsetci, pomaly budem mat 23 rokov a zacina ma trapit ze som nikdy nebola zamilovana a mam obavy ze sa nikdy ani nezamilujem..flirtiky ma uz prestavaju bavit jednoducho sa citim na nic..a ked spoznam nejakeho muza a reci okolo toho aka som krasna a neviem co ..tiez mi to ide krkom...v com je problem?mam naozaj taku tazku povahu?da sa odnaucit ironia,kritizovanie..?ja fakt neviem...to laska pride len tak necakane?(hm asi som sa pomylila s temou vo fore...)

MrScarlet

Ziadne strachy :) Som ironicky a som zvyknuty hovorit, co si myslim(cize kritizujem :)Ak sa vravi, kto hlada najde, je to somarina!Pri laske sa nesmies vnucovat.Ak Ta niekto zaujme, ano, chod za nim, ale nehladaj vsade partnera. O to bude vacsie prekvapenie, ak sa zamilujes a on do Teba :) Vela zdaru

tolerantny

LÁSKA znamená milovať v prvom rade sam(a) seba !!!
Skús porozmýšlať v prvom rade nad tým ako dokážeš akceptovať sama seba - ako si zo sebou spokojná a možno budeš prekvapená.
Kto nevie mať rád sám seba nemôže čakať, že ho bude okolie milovať ale ani sám nie je schopný lásku dávať. Držím ti palce ...

soska

niezeby si mala tazku povahu,skor nebudes ten povrchny typ,co zaberie na sladke reci,mas svoju cenu a tu nemas chut darovat len tak lahko

soska

nemysli si,ze zamilovat sa je lahke a na pockanie,na to neexistuju recepty,nerobis ziadnu chybu,ked stretnes toho spravneho,spoznas to hned a nebudes sa viac hnevat,budes sa tesit,ak ti povie,ze si krasna a nebudes mat nikdy dost komplimentov z jeho strany,ale sama vyjadris aj svoje

filipi

lolek: kolko ti platia za reklamu? By som ta zazaloval a stranku zrusil!
Mam uz plne zuby takychto hovadin typu: "existuje recept na lasku?" a pod. Co si myslis, ze ti tu ludia poradia. Budes asi nejaka poriadne frigidna, neatraktivna, asexualna hlupana! Tak potom sa nediv, ze chlapi na teba kaslu.
Resp. ked mas problem, ze sa nevies zamiovat do chlapa, tak si asi lesba!
PS: Od ostatnych ocakavam odpovede typu: Neboj, ten pravy pride. Dockas sa princa na bielom koni a podobne hovadiny