Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo robiť?

Príspevok v téme: Čo robiť?
Klauuu

Ahojte, mám 17rokov priatel ma 19..sme spolu 3roky..možno to bude trošku dlkšie tak snáď to aspoň niekto dočíta a pomôže mi ... sme spolu každý deň bývame on býva pár km odomňa ..aký máte názor na to,že priatel každý piatok,sobotu.. ked niesme spolu.. povie napr. o pol9 večer idem spať je mi zle volaj kedy chceš a buď ma telefon vypnutý,alebo nedvíha a ráno povie že on nepočul ...mám len stoho divný pocit nechápem prečo to robí a teraz ma neodsudzujte že som niaka stíhačka,že možno to tak fakt bolo,že nepočul.. o tom pochybujem..niaký dôvod prečo by to robil?? nezakazujem mu chodiť vonku ani nič podobné ..ked sme boli spolu rok tak ma podviedol a odvtedy mu proste nedokážem veriť

klaau

No to by som aj skúsila ale s jeho maminou nevychádzam práve najlepšie. Je jedináčik a stále keď sa niečo stane tak som ja na chybe nie on. Aj keď ma vtedy podviedol tak som sa s ňou o tom chcela porozprávať a ona mi na to povedala len toľko ,že on je dobre vychovaný,že on by to nespravil. A popritom to dievča(bývala kamarátka) sa priznala že čo sa stalo. A kebyže prídem k ním a nebol by doma určite by ho vykrívala,že je u starkej alebo niečo. Dneska príde ku mne tak sa sním ešte o tom skúsim porozprávať,ale to som už robila a myslím že klame nervózny je a hľadá chyby na mne. Že kde ja chodím keď si takéto veci domýšľam. Alebo ešte mu môžem pozrieť telefón aj keď to je už trošku sila ale rada by som vedela pravdu..aj keď s telefónu ak tam niečo mal sms,alebo hovory mohol vymazať ..

nova2

nechcem ti zas radiť, aby si bola nejaký stíhačka..ale je dobré si to prekontrolovať..ak si budete písať a on zrazu napíše, že ide spať alebo podobne a ty budeš mať taký ten pocit, že ti asi klame...prever si to..aspoň raz, budeš mať srdce na mieste...vieš, aj keď to je malá dedina, ostatní ani nemusia vedieť, že sa s niekým iným stretáva..jasné, že nepôjdu do dediny, kde býva..fakt, ak chceš byť kľudná, skús ho raz tak prekvapiť..ak si už bola u neho doma, čo si myslím, že si bola, keď ste spolu tri roky, tak ho prekvap tým, že ho navštíviš..aj, keď by to malo byť neskoro večer..je to tvoj priateľ a mali by ste si byť blízki...a, keď uvidíš, že si si len namýšľala, tak aspoň mu začneš zas dôverovať...

Dodiip

Nenahnevám sa veď práve preto som to sem napísala aby ste napísali čo si myslíte o tom :) a môže byť, ja to nevylučujem .. spravil to raz nečudovala by som sa kebyže to urobí znovu ale ani to nieje ešte istá vec ...a teraz ešte poraďte ako to zistiť? nechcem byť taká že nedvíha telefon a hneď bežím za ním... býva v dedine kde je dokopy len pár takýchto mladých v našom veku a všetci sa tam medzi sebou dobre poznajú.. celé mi to niako nejde dokopy...

A za tú neveru.. každý si zaslúži druhú šancu ale ak by som zistila že to urobil znovu už by som to ukončila.. to by už nebolo čo riešiť..

nova2

Dievča, len sa ty pekne rozíď s ním...mám skúsenosti..ale bohužiaľ som bola ja tá, čo som to párkrát takto urobila...a nebola som doma...nešla som spať o deviatej večer a v noci "nepočula" telefón...bývala som po nociach s bývalým...tým nehovorím, že on ťa hneď podvádza..ale myslím si, že to, že chodí niekam von, neriskuje..lebo vie, žeby si nato prišla...ale skôr si myslím, že sa s nejakou stretáva..nehnevaj sa, ale proste moja skúsenosť, nič viac...Karma je karma, mne sa to už vrátilo..

hrac.

Zbytocne riesit jeho vikendy, ked si mala vyriesit neveru, a to rozchodom. Na co byt s takym clovekom? Bez vernosti a dovery to nemoze byt ani pekny vztah pre teba. Mas 17, si mlada, tak daj prilezitost inemu chalanovi, ktory si ta bude vazit. Na svete, a urcite aj v tvojom meste, ich beha neurekom. Nezarad sa k zenam, ktore pritahuju len ,,zli,, chlapci. :)

Dodiip

Ďakujem,že aspoň ty si na toto povedal svoj názor..a veď práve preto som sem napísala lebo mi to je jasné,že spávať nechodí ale ja mu nezakazujem nič tak nechápem čo môže robiť

Ale jemu to musí byť jasné,že mu neverím.Veď kto by uveril..
Ale čas všetko ukáže.

Aspoň sa priznala,od toho môjho sa pravdy nedočkám.

kebyže to čítam že to sem niekto iný píše tak sa asi zasmejem na tom že aké somariny riešia ja som si aj toho vedomá ,že to nieje niaká podstatná vec len ak nieko zažil podobné,tak aký bol dôvod

xem

ako nič v zlom ale ty si vážne myslíš že každý piatok a sobotu ide spať okolo 9 19násť ročný ?
ako to že ťa podviedol a ste spolu dalej no je to to tvoja vec...

mňa zase v takomto niečom podobnom klamalo dievča upozornil som ju snáď 50x klamala ďalej pritom sa aj sama ptm priznala tak som to proste ukončil po vyše 3 rokoch vo vzťahu má byť dôvera a úprimnosť..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk