Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s konecnikom

Príspevok v téme: Problemy s konecnikom
inverness265

dobry den, uz velmi dlho mam problem s konecnikom ktory neviem riesit.. trapi ma svrbenie v oblasti konecnika, palenie hlavne po stolici, mokvanie konecnika a takisto niesom si isty ci to je tak ale asi aj fekalna inkontinencia.. ked sedim tak jednoducho citim jak ma páli cela ta oblast okolo konecnika az cely zadok a hrozne to smrdi.. niekedy citim aj akokeby mi vysla kvapka nejakej tekutiny alebo nieco z konecnika.. neviem uz ako to mam riesit.. problemy pretrvavaju dlho a nicia mi zivot.. stolicu mam ale nepravidelnu a velmi tuhu a nie je celistva..konecnik mam taky podrazdeny aj cele okolie ..problemy zacali ked som zacal brat antibiotika medociprin 500, vtedy zacalo naprv skrabanie a neskor aj to vsetko co som pisal.. hrozne ma to trapi.. skusal som brat aj vlakninu aby som mal lepsiu stolicu tak ono to trosku pomohlo ale problem nevyriesilo... stolica bola mäkksia ale zato sa mi zdala akokeby bola uzsia... inac zabudol som este dopisat ze niekedy ked si utriem zadok po velkej potrebe tak mam na papieri krv ale nemam dojem ze ta krv je zo stolice ale ze ide priamo z konecnika... a ked vykonavam potrebu tak strasne ma vnutri tesne za konecnikom nieco reze... je to strasna bolest.. dakujem za rady

mascha

zrejme máš infekciu v zubnom lôžku,tá môže spôsobovať aj nafukovanie,svrbenie konečníka parazity,ktoré nesprávnou liečbou stav skomplikovali, rozmazali príčinu

inverness265

este dopisem ze okrem spominanych veci co som pisal hore mam este take priznaky ako studene ruky a chodidla ( takmer vzdy ), casto sa mi pusta krv z nosa ale to bude zrejme alergiou, a za posledne 2 roky sa mi strasne pokazili zuby, niektore ma velmi boleli a ked som prisiel do zubara tak mi zubarka povedala ze na tom zube nic nevidi ze tam nic nie je... a s tou candidou mam ako bojovat ?? sak to sa neda.. som skusal uz vselico mozne vlakninu s probiotickou kulturou a oreganovy olej, teraz kokosovy... trosku to potlacam ale vyhrat uplne nad tym sa mi nejak nedari...trapi ma aj plynatost dost velka a davnejsie som mal take vetry ze doslova akokeby som hnil.. neskutocne nieco..

RNG

Nuz mozu to byt aj plesne a hnilobne bakterie, v kazdom pripade je dobre si obnovit crevnu probioticku floru a celkove napravit travenie(kyseliny, enzymy)

RNG

Nuz zislo by sa ti brat aj viac mikrovlaknin aj probiotika a zadok si utierat nakremovanym papierom,Do krremu by sa ti zislo pridat napr par kvapiek citricidalu, 6 kvapiek na 100 ml ti potlaci tam rozne infekcie a dovoli sa tej oblasi vyhojit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s konecnikom - Fórum - ZDRAVIE.sk