Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trapenie

Príspevok v téme: Trapenie
Filippa

Ahojte....potrebujem sa niekomu zdvôverit..niekomu kto má nepozná.Som 40 ročná žena..A som zaľúbená do gaya.
Milujem ho čistou láskou...Nie sexuálne. Zaľúbila som sa
aj keď som vedela že sa páčia muži. Sme priatelia pomáhame si navzájom.Vzdy som mu hovorila úprimnosť si cenním najviac.Ale zistila som že mi klame...neviem prečo.Opytam sa ho priamo A bum lož.Neviem mu povedať priamo do očí lebo sa bojím že prídem jeho priateľstvo.
Tak mu napíšem A on to všetko zaonačí tak aby som sa ja cítila vinná . Hovorí mi že mňa potreboval A že som mu veľmi pomohla A čo mám Z toho
Poslednej dobe ma len kritizuje pribrala si...Nič nevieš spravím si to sám A tak ďalej. Začal sa pri svojej práci stretavat S bohatšími ľuďmi. ..A zabudol čo som pre neho spravila ja.Uistoval má stále že bude pri mne keď ho budem potrebovať ale mám pocit že sa mi vzďaľuje. Nehnevajte sa viem že by som mala mať rozum V mojom veku
ale potrebovala som to všetko dostať von.

salon

Cista laska je nezistna a ty mas dojem,ze ho milujes,ale opak je mozno pravdou. Chces ho vlastnit a ziarlis na to,ze by mohol mat rad niekoho ineho a stretavat sa s niekym inym ako si ty. Ocakavas od neho odmenu za to,ze si stala pri nom,ze si mu pomahala a to je z tvojej strany zistne,nie ciste...chapes? Trosku sa na to pozri z ineho uhla pohladu a pochopis///
Je Gay to nezmenis,ak ho mas ozaj rada,tak ho nechas odist kam ho srdce taha a takto by sa aj ku tebe stale vracal,ak by videl,ze stojis pri nom,ze mu doprajes a hlavne ho chapes. To muzi ocenia on je muz aj ked je gay :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trapenie - Fórum - ZDRAVIE.sk