Ako sa zbavit hnevu a ziarlivosti po rozchode

Príspevok v téme: Ako sa zbavit hnevu a ziarlivosti po rozchode
bvcxy

Ludia poradte...som v koncoch. ten chlap nestal za nic, bola som s nim 3 roky. zozieraju ma predstavy ze si najde inu a ju obsype laskou, bude s nou chodit po vyletoch a da jej vsetko co nedal mne... Chyba mi, mam abstak,ale zaroven ho nenavidim. ja som bola neustale pri nom,ked mu bolo zle. On mi vzdy vynadal do psychopatiek, pometenych ked som sa horsie citila, nikdy nebol pre mna podporou, len som si to myslela... stale ma manipuloval. Idem sa zblaznit,najradsej by som ho zbila :( POMOC Potrebujem niekam dat tu zlu energiu. Bojim sa ze sa neupokojim. Vcera som plakala skoro cely den.

DontWorry

Si silne dievca uz len preto, ze si sa zbavila blbca. A verim, ze je to tazke a sebaznicujuce pre teba, ale ver mi, ze ak das tomu cas, tak sa na to neskôr budes pozerat s nadhladom a este s usmevom a budes sa sama seba pytat, ze co si na nom videla a ako si to mohla vydrzat. Nemas dôvod ziarlit, maximalne si povedz, ze to dalsie dievca co bude s nim lutujes a pokial bude mat ona rozum tak ho necha aj ona. A mozno si najde seberovnu :P
A ty sa tes zo slobody, utri si slzy, venuj a povinnostiam, vybehni si s kamoskou von, ked sa otepli a mas rada sport tak bez na korcule, bicykel...a vyvetraj hlavu. A tes sa aj z toho, ze konecne mozes stretnut aj niekoho kto si ta vazit bude :)

[zruseny37]

Nie každá žena sa vie rozísť s chrapúňom a radšej sa zožiera dlhé roky a dúfa. Gratulujem, že si sa oslobodila! Teraz by si mala oslavovať a nie sa trápiť. Ak vo vzťahu nie si spokojná, nestojí za nič. Aspoň máš skvelý príklad toho, čo nechceš, a začneš si s niekým, kto za niečo stojí. Nemusíš žiarliť a hnevať sa, lebo on navždy bude rovnaký, aj keby sa naoko tváril lepšie a šťastný. Pochopíš to časom a raz sa na tom zasmeješ. Tej energie by som sa zbavila nejak kreatívne. Ak máš nejaké hobby, vytvor majstrovské dielo, alebo sa vyblázni pri športe, či s kamarátkami na nejakej dámskej jazde. Hlavná vec je, že chlap, ktorý si vie ženu vážiť, ľúbiť ju a pomáhať jej existuje.

xem

ja som sa tiez rozisiel s priatelkou po 3 rokoch .. kiez by neklamala stale... ja ju mam tiez rad a najradsej by som bol s nou len no klame a zneuzivala to ze som taky zalubeny stale ..

chodili sme po vyletoch, aj ked neklamala teda nevedel som o tom dostavala darceky kvety atd .. vzdy som ju cakal .. co z toho ked zo mna robila chuja

Bandolera

Nemam pre teba dobru spravu... Chce to cas. Proste si tymto stavom musis prejst... Je to rana, aj ked sa rozides s chrapunom. Aj cez tu obrovsku nenavist ta nieco k nemu taha, a zaujima ta co robi a hlavne s kym. Neboj, casom ti ostane lahostajny. Viem to na sebe... Venuj sa niecomu, hlavne ak pri tom budes mat priatelov, ktori ta privedu na ine myslienky a snaz sa sa spoznavat co najviac ludi, mne to velmi pomaha :-)

purplepink

Sama hovoríš, že nestál za nič?! Tak prečo plakať? Nájdi si nejakú záľubu, hlavne neseď doma so zničujúcimi myšlienkami. Choď von, choď behať, choď do fitka, do kina, na nákupy, s kamoškami na diskotéku... atď. Chlap ktorý ťa urážal ti hádam za to nestojí? Zožieraj sa radšej predstavami ako si nájdeš nového chrumkavého zajačika s ktorým zažiješ ty obsypávanie láskou, výlety... :)

skorosenior

Za svojho už dosť dlhého života som sa naučil jednu vec. Najviac ženy milujú tých najväčších hajzlov. Ale aj keby som sa dožil 100 rokov tak to nepochopím. Nie som žena.