Pomoc!Hned!Zasekla sa mi tam flasa!!!

moniqa87

nechces snad riskovat nieco vazneho? utekaj tam hned zajtra, ine vychodisko nemas, ked ti tiekla krv mohla si si tam nieco vazne poskodit

magduska

Ked ja som este u gynekologa nebola? Ani neviem kam k nemu ist? A hned pridem s niecim takymto???
Snad to prejde

magduska

Je vonku. Nasi na stastie prisli neskor. Len sa teraz bojim, ci som si nieco nespravila:( Skusila som to s tou slamkou. No a potom som silno potiahla a flasu som vytiahla. Bol to ale taky strasny zvuk - ako ked spravite podtlak v ustach licami... Neviem, ci viete, co myslim. No a nasledne zo mna vytieklo dost krvi:( Uz sice netecie, ale aj tak sa bojim:( Neviete, co to mohlo byt? Aj ma to vnutri dost boli

Summer_

No ja len preto ze som pocula ze ked je flasa otvorena moze ti ten tlak poskodit vnutro... neviem co je na tom pravdy /neskusala som :D/ ale myslim ze by to tak mohlo byt... ved poznas ako je to s tlakom nie? A pri pohyboch dnu a von? No neviem... ved sama si vravela ze ta to boli tak podla mna to bude tym... v tomto pripade by som to riesila lekarom aby si si neublizila !!!!!!!!! Pozor na to !

chlapp

Zo sprchou by to teoreticky mohlo ist tiez, len neviem ci by to nebolelo. Tam by som to riesil tak, ze dat dole ruzicu z konca, pustit silno prud vody telesnej teploty alebo trochu teplejsi (uvolni svalstvo) a rovnako namierit medzi flasu a stenu vaginy. V tomto pripade by vniknuta voda zrusila podtlak. Taktiez skusaj tlacit podobne ako na WC. Drzim ti palce a ries to z rozvahou.