Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco zeny miluju zlych chlapov

Príspevok v téme: Preco zeny miluju zlych chlapov
milli11

Mnohi chlapi sa tu pytaju, preco zeny najviac miluju najvacsich grazlov a na tych dobrych zvysoka s...u.

Tak skusim podat moje vysvetlenie. Dopred upozornujem, ze moj nazor sa nemusi zhodovat s nazormi ostatnych zien. Hovorim len o tom, co sa dialo mne alebo okolo mna.

Takze preco zeny chodia a miluju zlych chlapov.

1. Ti chlapi zo zaciatku neboli zli. Boli dobri, mili, privetivi k zene. Svoju pravu tvar odhalili az ovela neskor. Pre zenu, ktora sa vsak medzitym stihla zalubit na zivot a smrt, uz je potom tazke opustit toho chlapa. Dufaju, ze ma len zle obdobie a ze ho to prejde, ale nie vsetkych chlapov to prejde. Je to aj naopak, ze sa zo zaciatku zena tvari pred chlapom ako dobra a neskor sa ukaze, ze je mrcha. Mnohe zeny to vedia dobre zahrat. Zalezi od povahy.

2. Zena ma kamarata. Chodia aj spolu von, ale aj s ostatnymi kamaratmi a kamaratkami. On je do nej mozno aj zalubeny, ale nikdy ju nepozve na rande, len oni dvaja. Vaha. Zene sa mozno tiez paci, ale mysli si, ze ked ju neoslovil osobne, nema zaujem. Potom sa v jej zivote zjavi novy chlap, ktory nema problem ju v kratkom case pozvat na rande. Hoci to povie priamo, hoci sa pri tom zakokce, hoci jej zavola, ale jednoducho spravi ten krok. A zena si mysli, konecne niekto, kto ukazal, ze ma o mna zaujem, hoci on je macho a mozno je to chlap, pre ktoreho su zeny len na pobavenie.

3. Zena sa obava, je ak je chlap prilis dobry k nej, bude rovnako dobry aj k ostatnym a cudzim ludom. Napr., ze sa nebude vediet jej zastat, ochranit, pripadne sa pobit, ked jej bude niekto ublizovat a ranit ju. Alebo, ze bude taky prilis mily aj k ostatnym zenam. Takato zena chce, aby jej chlap bol zly, ale k druhym ludom, ale dobry k nej. Proste dobry chlap, ale uteka pred problemami alebo ked na neho niekto dupne.

Stacia vam tieto vysvetlenia alebo chce tu este niekto nieco pridat?

miki26

Pravdepodobne druhý bod je najtrefnejší a hlavne prvým dojem. Ženy túžia byť oslovené zaujímavým spôsobom a kamarát im to už pravdepodobne dať nemôže, lebo nie je tam napätie ani už vzrušenie častokrát. Lebo logicky už to vyprchalo. Neviem, či za to môžu dnešné filmy, ale čím originálnejšie oslovenie tým lepšie. Viem, o tom svoje a trvalo mi dlho kým som to pochopil. Urehotaná žena k smrti je dobrá žena a navyše ženu urehotať sa dá úplne všade. Prakticky potom je to tutovka a nepovie ani na ďalšie návrhy stretnutia nie.

Matyo

Je to vaša vec, choďte a vydávajte sa za koho chcete, keď chceš bad boya, tak si choď za ním, neviem prečo to tu potrebuješ oznamovať? ženy sú aj tak väčšinou sliepky a idú za tým kto im hádže zrno : )

stary znamy

Na margo toho outsiderskeho vnimania bezpecia.. charlie lee nie je nabuchany a predsa je malokto vo vacsom bezpeci..
A nafuknuty sval vodou hned neznamena,ze je bezpecny :D

stary znamy

Blbost, ze dravec musi byt hlucny a ze tutkac je tichy a neschopny.

Poviem len jedno, ticha voda brehy myje a to prave vtedy, ked to necakate. Takze aj tichy tutkac dokaze prebrat zenu najvacsiemu gerojovi. Kreativne.

Alebo inak, obal predava. Ale to nie je neschopnost muza (tichej vody) ze nezbalil zenu, ale neschopnost zeny vycitit, ze nie kazda vlna je velka (ale kazda siedma napriklad). A preto vleti do naruce falosnej vlne (geroj hlucny)

cikcak

kazda chce nieco ine. mnohym vyhovuje ze ich niekto zivi a to im staci, ustupuju a su spokojne. ja potrebujem byt nezavisla, sebestacna a potrebujem partaka,ktory je na rovnakej urovni. ale muzi ma vnimaju skor ako feministku. nerozumiem preco, kedze typy ktore z nich tahaju peniaze im tiez nevyhovuju. asi hladaju take co posluchaju a ani nic za to nechcu:) najst muza ktory hlada rovnocennu partacku je asi ako vyhrat v loterii.

chlapík

neviem či ženy mulujú naozaj len zlých chlapov ale čo viem je že ženy milujú a majú radi ak muž vie čo od ženy chce a nemá problém to povedať na rovinu a nie chodiť okolo ženy ako okolo horúcej kaše. Muž ktorý sa nevie vyjadriť že ma o ženu viac záujem ako len na pokecanie nemá šancu byť u žien žiadaný.
sám mám s tým skúsenosť keď som zmenil správanie pri ženách. Keď som bol tichší a hanblivejší mal som problém pozvať holku aj na koláčik a tak sa stalo že mi ju spred nosa prebrali iní muži. Časom som zistil že keď niečo chcem tak musím vynaložiť drsnejšie a dravejšie správanie ako len vyčkávaciu taktiku že mi daná holka sama spadne do náručia. Odkedy som sa zmenil na muža dravca odvtedy som u žien žiadanejší. Žene je zbytočný muž ktorý sa správa ticho a hablivo ako ona sama. Načo by žene bola Po boku ďalšia žena v nohaviciach? Ženy potrebujú a milujú mužov dravcov. Makkých mužov milujú ženy ktoré potrebujú rozkazovať, také tie fúrie a xantipy, ale normálne žena chce muža dravca nie mäkkýša.

MultiLevel

Hviezdicka, az teraz to po sebe citam, vidim, ze gramaticke chybicky sa podaria aj mne :D
Nuz, vela zalezi na vychove ako zo strany matky, tak aj otca. Ak chyba otec, odrazi sa to na tom dietati. Samozrejme, neda sa povedat, ze vsetky dievcata, ktore vyrastali bez otca budu napriklad mat "zlych" chlapov, to nie. Ale to dieta ostane tym akoby trosku poznacene. A ked nie, moze si gratulovat....
Naopak, velmi caste je, ze dievcata ktore vyrastaju s otcom tyranom/hrubym grobianom a podobne, v dospelosti vyhladavaju presne taky typ muza. Samozrejme podvedome. Ale opat, nie je to pravidlo. Mam kamosku, ktora mala otca alkoholika a zatala sa, ze si najde jedine muza ktory v zivote nechyti pohar do ruky. Zatial sa jej to plni...
A ked sa pyta niekto, preco si napriklad slusne a dobre dievca najde chalana, kory pije, fajci a bije sa na kazdej dedinskej discoteke, cize symbol "zleho chlapca", tiez treba pozriet na rodinu v akej vyrastala. Ziadnemu normalnemu dievcatu nepride spravanie takeho chalana spravne. Len dievcatu, ktore to malo doma na dennom poriadku

hviezdicka05

Cretaure

Presne..opakom muznosti je detskost...super si to vystihol. Je to tak, vidim to na svojom priatelovi. Je to ako decko :D ale mne sa to paci :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco zeny miluju zlych chlapov - Fórum - ZDRAVIE.sk