Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rande v Bratislave a okoli

Príspevok v téme: Rande v Bratislave a okoli
Chlap1930

Ahojte,

chcem pozvat kolegynu na rande. Som vsak Bratislave kratko, takze este nepoznam vsetky lokality a ich moznosti na randenie.

Aktivity ako bar, kava alebo kino sa mi zdaju otrepane. Uvazujem skor nad turou na bicykloch, prechadzkou alebo piknokom niekde v peknom parku alebo prirode. Nemate nejake dobre tipy na lokalitu pre:

1: turu na bicykloch(nic narocne, v peknom prostredi)
2: prechadzku(s moznostou aj dodatocnych aktivit, napr. zmrzka, dobra restika, nejaky sport)
3: piknik(park, luka)

Slobodna

Bratislavu mám pochodenú krížom krážom, tak ti poradím, čo by sa páčilo mne - ale to je čisto subjektívny názor.
Z michalovej ponuky si vyberám ...
- Staré mesto
- Sad Janka Kráľa
- Medickú záhradu - mám asi najradšej
- kľudne aj Botanickú záhradu

prechádzka je dobrý nápad - pri tom sa dá aj porozprávať, prípadne sadnúť niekde na kávu. Bike určite nie na prvom rande.

michal555

Zober ju na Zeleznu studnicku, da sa tam poprechadzat po normalnom asfalte a je tam ticho a cerstvy vzduch.

Potom super prechadzka je k hradu a potom po Starom meste alebo ako tu uz niekto pisal tak cez Novy most sa da prejst na Petrzalsku stranu kde je Sad Janka Krala.

Potom este dobre miesto povedzme ze aj na piknik je v Medickej zahrade.

Super vyhlad na mesto je z Kamzika alebo zo Slavina.

Rande na biku je blbost lebo sa stale musite vyhybat prekazkam a davat pozor na cestu aby ste do niecoho nenapalili takze moc pohladov do oci si neuziteje :D

flegma

cele mestske lesy sa daju prejst ako peso, tak aj na bicykli, su tam ako altanky, tak aj velke luky na pikniky
ale rande na bicykli je dost odveci, za pekneho pocasia je vsade vela ludi, takze musite ist za sebou a moc nepokecate
a hlavne varuj ju dopredu, aby si na turistiku lesom nedala lodicky :D

chlapík

nepozývaj kolegyňu na rande, stojí ti zato?
s kolegyňami je lepšie si nezačínať lebo ak sa rozídete tak čo opustíš prácu ty či ona? Nájdi si babu na randenie inde než vpráci. Radím ti dobre, mám skúsenosť z minulosti, pár rokov dozadu. Celé zle..

creature

1. Co sa bicyklov tyka tu mas vela odporucani
www.vitajtecyklisti.sk
Mozes si to vybrat aj podla narocnosti trasy a najst na google maps. Zalezi z ktorej casti si, do uvahy prichadza aj vajnorska hradza. Z nej sa da prejst cez naucny chodnik Surskeho lesa az do Svateho Jura, alebo okolitych dedin.

2. No na toto mas tiez viac moznosti. Okrem spominanej Kuchajdy a Strkoveckeho Jazera sa da poprechadzat a obcerstvit aj v ulickach stareho mesta. Samozrejme treba ratat s vyssimi cenami ale nie je to vsade rovnake. Kazdopadne cez most SNP mozte prejst na druhu stranu dunaja do pekneho, mimochodom najstarsieho verejneho parku v strednej europe, Sad Janka Krala. Tam si mozte na travniku aj nejak zasportovat, aj urobit piknik. Je tam aj restika. Blizko je obchodny dom Aupark. prejst sa mozte aj popri dunaji.

3. Piknik, respektive nejaka restika, sport, prechadzka sa daju okrem spominanych robit aj v pri hrade Devin. Alebo v Devinskej novej vsi pri moste Slobody cez ktory, mimochodom vo velmi peknej prirode, sa da prejst peso, alebo na bicykli do rakuskej obce Engelhartstetten kde aj zamok Schlosshof.

salon

Zalezi od pocasia. Ja chodim rada na prechadzky na Kuchajdu alebo na Strkovecke jazero. Tam su aj lavicky aj luka aj restiky alebo stanky :-)
Na Kuchajde sa da zahrat aj ping pong,alebo su tam aj posilnovacie zariadenia vonku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rande v Bratislave a okoli - Fórum - ZDRAVIE.sk