Tmava stolica

Príspevok v téme: Tmava stolica
SS

mam tmavu stolicu...mam ju od rana neviem s coho...vsimol som si to rano a bol som asi 3x na vc...je tmavsej farby a vcera som jedol vacsi kus masa s cicerovou omackou a ryzou....+ potom kolac s ovsenych vlociek...ziedol som ho viacej teda aj viac vlakniny...a bol s kakaom a jablko a neviem ake ovocie...maso bolo viacej nakorene v nejakej omacke ci com...je mi aj tak po bruchu cudne trochu..inak pil som zazvorovy caj a lipoveho dost asi 3pol litraky lipoveho a jeden zazvoru...
dakujem za pomoc

daniuska

ty ie si len hypochonder, ale aj psychopat.Koho tu zaujimaju detailne popisy tvojho hovna, daj aj fotku...uchyl.

tmavohnedému

preboha, niekto má tmavšie hovno, niekto bledšie, záleží na tom, čo si zjedol, podľa toho sa logicky sfarbí. upokoj sa. nič ti nie je a rozhodne to netreba riešiť na nete. ale to ako fejk vieš aj sám.

ss

Prepac zle som sa vyjadril...myslel som na papieri pri utierani..a vies no neni to dobre ale mam celkom strach kedze som hypochonder

anna9999

ja som taku mala ked som mala krvacanie do žaludku vtedy je čierna stolica dAj to vysetrit gastrologovi hned zajtra sa objednaj tam