Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Buchanie hlavy

Príspevok v téme: Buchanie hlavy
nestastna111

Ahojte kocky, moj 8. rocny chlapec si bucha hlavu o cokolvek. Ked sa nahneva, bucha si hlavu o kolená, minule drzal tablet, niekto mu nieco povedal, zacal buchat tablet o hlavu, loptu si bucha o hlavu. Ja viem, ze ma tazke obdobie, pretoze u nas sa skolonuje slovo rozvod uz dlhu dobu. Trva to 3 roky, 3 roky ponizovania a podvadzania od mojho muza a snazila som sa mu vzdy odpustit a dajako to zvladnut. Ja som zostala psychicky na dne, pretoze on si hovori svoje a nie je mozne ho o niecom presvedcit. Vela pracuje a ak príde víkend, tak pracuje aj doma, maly sa citi odstrcený a mne sa niekedy zdoverí. Muz si robí svoje konicky a nemá zaujem so mnou preberat,kam ide, kedy ide. Bud su to ,,zurky,, s priatelmi, ktoré nie su casto, ale to nema problém ist, ale s nami bohuzial ano. Cez víkend bol sa zabaviť s priatelmi, sobota-nedela a maly mi povedal, ze si chcel buchat hlavu o loptu, ze bol velmi nahnevaný na tata. Budem to riesiť so psychologickou,lebo uz sa na to nemozem pozerat ako sa ,,akoze nic nedeje,, podla mojho muza,ked sa mu snazim nieco povedat.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Buchanie hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk