Buchanie hlavy

Príspevok v téme: Buchanie hlavy
nestastna111

Ahojte kocky, moj 8. rocny chlapec si bucha hlavu o cokolvek. Ked sa nahneva, bucha si hlavu o kolená, minule drzal tablet, niekto mu nieco povedal, zacal buchat tablet o hlavu, loptu si bucha o hlavu. Ja viem, ze ma tazke obdobie, pretoze u nas sa skolonuje slovo rozvod uz dlhu dobu. Trva to 3 roky, 3 roky ponizovania a podvadzania od mojho muza a snazila som sa mu vzdy odpustit a dajako to zvladnut. Ja som zostala psychicky na dne, pretoze on si hovori svoje a nie je mozne ho o niecom presvedcit. Vela pracuje a ak príde víkend, tak pracuje aj doma, maly sa citi odstrcený a mne sa niekedy zdoverí. Muz si robí svoje konicky a nemá zaujem so mnou preberat,kam ide, kedy ide. Bud su to ,,zurky,, s priatelmi, ktoré nie su casto, ale to nema problém ist, ale s nami bohuzial ano. Cez víkend bol sa zabaviť s priatelmi, sobota-nedela a maly mi povedal, ze si chcel buchat hlavu o loptu, ze bol velmi nahnevaný na tata. Budem to riesiť so psychologickou,lebo uz sa na to nemozem pozerat ako sa ,,akoze nic nedeje,, podla mojho muza,ked sa mu snazim nieco povedat.....