Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časté zápaly v tele

Príspevok v téme: Časté zápaly v tele
kyla_ke

Zdravím vás, chcem sa spýtať ako je možné zbaviť sa zápalov v tele, od začiatku tohto roka užívam už 4. antibiotiká, predtým som mala ATB tak raz za 3 roky, prakticky okrem občasných prechladnutí som bola úplne zdravá... a teraz v januári som mala zápal priedušnice, medzitým asi 2x zápal priedušiek a teraz zápal obličiek, hrdla a očnej spojivky. Som stále unavená, stále mávam teploty. keď doberiem ATB, tak som možno 2-3 týždne OK a potom znova. S mužom sa chceme pokúšať konečne o bábätko, ale počas toho užívania rôznych ATB nechcem riskovať... Ďakujem za každú radu.

Maja_6

je dobre skúsiť imunológa/alergológa, ja som sa takto trápila a trápim s rôznymi zápalmi už takmer rok, brala som už asi 10 antibiotík za to obdobie a momentálne sa dokončujú finálne podozrenia s tým, že mám podozrenie na celiakiu, ktorá tieto zápaly môže spôsobovať :) popros o výmenný lístok na imuno/alergologiu a tam už by vedel lekár/lekárka určiť ďalší postup.
a netreba zabúdať na probiotiká popri antibiotikách

Lucinda321

Na zapaly nenajdes nic lepsie ako specialnu latku z Macacieho pazura - AC11. Uzastne protizapalove ucinky to ma.

Martin_zh12

dobrý deň kyla_ke, s týmito zápalmi vám viem pomôcť a eliminovať ich úplne aby ste nemuseli brať ani ATB. Napíšte mi do mailu

vitavi

Zápaly vznikajú na miestach, kde sa uskladňuje hlien a je prítomný jednoduchý /biely/ cukor, ktorý podporuje rozvoj baktérií, a i. mikroorganizmov, spôsobujúcich zápal.
predídeš im tak, že vylúčiš mliečne výrobky, mlieko a tučné potraviny s nasýteným a umelým tukom a rafinovaný cukor.
Snaž sa prijímať veľa vápnika, hlavne zo zelenín, semienok / sazamové/, morských rias a i.

N-ika

co tak riesit to s lekarom?robil ti vyter?krvny odber?co tak skusit imunologa?
dobre by bolo robit pocas choroby kontroly crp-ak by bolo v norme jedna sa o virozu a vtedy je zbytocne davat atb...
mimochodom, zapal spojivky nema nic spolocne so zapalom v tele...vlastne nic z toho...zapal v tele (zvysenu sedimentaciu) sposobuju mozno tak autoimunitne ochorenia.

RNG

Je hromada roznych prirodnych antimikrobialych co nemaju ziadne skodlive postranne ucinky, su ucine aj na mikroby, na ktore atb nezaberu a naviac neznicia probioticku crevnu floru a tym sa automaticky znizi imunita na 30%. Menujem roztok citricidalu, oreganovcy olej v kapsuliach, extrakt z olivovych listov, koloidna striebotna voda, monolaurin na virusy, tiez chaparal, colostrum vo vyssich davkach, lapacho, berberine, zinok jod a ine.

Samozrejme najviac pomoze si obnovit probioticku crevnu floru branim mikrovlaknin a nasadzanim si probiotik.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Časté zápaly v tele - Fórum - ZDRAVIE.sk