Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc ohladom prekladu z choroby

Príspevok v téme: Pomoc ohladom prekladu z choroby
e36power

Caute ludia, mozne ste tu uz videli, zopar prispevkov odo mna ohladom depersonalizacie a viete o com v tomto prispevku vlasne ide ale podme k veci..Vcera som mal tak zly den, ze to som este ani nezazil, zase som upadol do depky, sebalutost, nevyrovnanost zo sebou atd..velmo mi bolo zle, tak som zas na nete patral aby ma nieco nakoplo, az som na youtube nasiel video..tu.m.youtube.com, chlap tam rozprava o depersonalizacii a vylieceni znej, ten chlap ma taku pozitivnu energiu v sebe, ze ked som videl ako to s kludom rozprava a normalbe som citil s videa to, ze tato choroba nie je nic strasne a ze sa da stoho dostat,a to video mi dalo zase nadej a iny pohlad na toto vsetko, ma to ale jeden hačik, je to po anglicky, nieco som rozumel, ale to boli len zaklady, ale podstatne fakty a vlastne "navod" ako sa stoho svinstva dostar som si prelozit nevedel, a tymto by som chcel poprosit ľudi, ktori ovladaju dobre ANJ, pozreli si to a vlastne to prelozili,..citim stoho videa to ze keby ze rozumiem tomu o com tam vravi, dokazem sa stoho dostat, a nepomohli by ste len mne, ale aj dalsim stovkam ludi, ktori sa tak zufalo trapia ako ja, aj co sa tyka ohlasov-komentarov pod videom su dost pozitivne, nie na darmo sa vravi lepsie raz vidiet ako sto krat pocut, v tomto pripade, lepsie pocut ako citat clanky, ktore napriklad mna nevedeli nakopnut a niektorim veciam som nepochopil, dam aj email na mna cicjak-zw@azet.sk, a duufam ze niekto bude taky dobro srdečny, a vysvetlil by nam depersonakom o co ide vlasne, vopred dakujem s pozdravom e36power :)

bonzone

ľudia už sa konečne naučte že
z koho z čoho
a
s kým s čím
Z choroby nie S choroby
z koho z čoho z choroby

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomoc ohladom prekladu z choroby - Fórum - ZDRAVIE.sk