Ako sa stat asexualkou? Da sa to?

Príspevok v téme: Ako sa stat asexualkou? Da sa to?
She

Zdravicko.
Len ma tak napadlo - dala by sa nejakym sposobom uplne potlacit chut na sex? Prijala by som to :) Ja ju v podstate povazujem za akesi prizemne zivocisne obmedzenie, navyse pre mna je uple zbytocna, kedze deti mat nechcem a partnera tiez nie. Velmi sa mi to protivi, ked niekedy vidim pekneho muza a tuzim po nom... ani tak nie sexualne, no aj tak... urcite to v tom hra nejaku rolu.

Ide o to, ze som este mlada baba, ale svoj zivot som sa rozhodla zasvatit inym prioritam. Chcela by som ho obetovat pomoci zvieratam v nudzi, citim, ze tak je to spravne, dat im zo seba co najviac. Ked vidim tulave, doranane zvierata, trha mi to dusu. Chcela by som pracovat v utulku a davat im svoju lasku, starat sa o ne. Posupne by som si mozno chcela zalozit nieco vlastne, uvidime :) Milujem zvieratka, sú to pre mňa také malé zázraky.

Nuz, mozno si poviete, ze to mozem robit aj s rodinou, no ja si to nemyslim. Nechcem, aby ma to lakalo zalozit si ju, aby som citila take nutkanie.

A tak sa pytam - da sa nejakym prirodzenym sposobom zabit chut na sex? Nie, kastracia neprichadza do uvahy. Mam skor na mysli nejake bylinky alebo tak...

Snad da niekto dobry typ :)

ramon86

Zavri sa do kláštora. Chod za jebtisku a máš pokoj.Irituju mi tu takéto veci.sex je najsilnejšia a najkrajšia túžba tak nechapem ako sa môžu ľudia K tomuto tak stavat

pokemon 289

pokial si fyz. a psych. zdravá tak to nie je mozné potlacit, jedine len trýznením seba samej, sexualny pud je úplne to isté ako hlad alebo smäd, je nemozné to potlacit, tak to nastavila príroda, akonáhle by nejaký živočíšny druh dostal takú poruchu že by nepocitoval hlad, smäd alebo sexualny pud tak by veľmo rýchlo zanikol,....