Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach spermii

Príspevok v téme: Zapach spermii
smradsmrdi

Zaujimalo by ma, ci aj inym chlapom zapachaju spermie ako mojmu? Ked nie som doma, a frajer onanuje, a utrie si do do vreckoviek, a tie hodi do kosa, tak ked pridwm domov, a nieco hadzem do kosa, tak hned tie spermie citim. A staci ze su v kosi iba vreckovky od spermii a smrdi to za nimi. Ked som jednu dobu rozbijala vajicka tak, ze som dala blizsie k sebe kos, aby som hned mohla hadzat skrupiny,, tak az ma napinalo z tej aromy nepeknej. A preslo ma chut aj jest. Ako, podla mna je normalne, ze onanuje aj sam, robievam aj 12tky, a za to predsa nebude trpiet. Ale, ze to vzdy tak citit. Ako toto niekto moze prehltat..blee

Ria_94

Spermia, je to jedno, ako sa človek stravuje, aj tomu *najzdravšie sa stravujúcemu* po čase začnú zapáchať spermie vplyvom rozkladu... My to tiež riešime toaletným papierom a weckom :-)

spermia

ejakulát a teda spermie mu zapáchajú mužovi ak žere nezdravé jedlá ako veľa mäsa, udenín(klobásy, salámy, šunky, jaternice, slaninu), korenistých jedál, cibule a cesnaku či čili papričiek. A tiež keď fajčí veľa a pije veľa alkoholu najmä pivo.
po onánií nech si ho utrie do toaletného papiera a hodí do zachodu lebo vreckovky môžu záchod upchať. Spermie sú biologický produkt tela a rozkladajú sa na vzduchu po čase ako krv, ľudské mäso, moč či výkaly, hnis a pod. Tým že je teplo to v koši kvasí a smrdí. Nieje to ani hygienické to rovno ako keby šťal do koša.
nech zmení životosprávu, lebo takto mu budú aj vajcia smrdieť nielen semeno.

sewie

kazdopadne-k teme, ja alebo partner sme vzdy vyhodili pouzite vreckovky/toaletak do zachoda (ak toho neblo prilis)ci hned sa to vynieslo od externeho smetiaka-lebo to skutocne nie su fialky :)

sewie

ahink-vsimla som si:) poznamka o sodome a gomore...ale osobne si mysli ze v Biblii boli este zaujimavejsie pasaze...podla tych sex nemal vobec nic s laskou ale bol to cisto nastroj na rozsievanie semena-to citujem...

tak mozno kuboi vadi ze bolo hodene do kosa a nebolo zasiate...eh...nemam rada ked radikalni katolici znasilnuju inych svojou upravenou verziou viery...

oriesok.dn

mna by to tiez zaujimalo,ci je to normálne,ked ejakulát zapácha..a myslím si,že so stravou a hygienou to vôbec nesúvisí,pretože môj manžel dodržiava absolútnu hygienu a či zje jogurt,alebo niečo iné zápach je stále nepríjemne rovnaký..nemôže v tom byť nejaký iný problém (choroba)?

sewie

nazor lekarov: ak muz svoj nastroj nepouziva, moze sa mu az o 1 cm zmensit, plus zvysuje si tak riziko rakoviny.

PS kubo, mam pocit ze s tebou si na tomto fore este uzijeme srandy:)

lienocka28

kubko-pb ty si normalny vsak? onanovanie nie je pripustne? a ty si myslis, ze farari, ktori nemaju sex neonanuju? ved to je fyzicky nemozne? mat v sebe tolko semena a nijakym spôsobom ho nedavat von. Spytaj sa akehokolvek lekara, onania, ak clovek nema sex je prospesna.

kubo.pb

Môj názor: myslím si, že onanovanie nie je normálne, nebolo a ani nebude, ak sa naozaj milujete (myslím to v zmysle: Máte sa radi - pretože dnes si pod týmto slovom každý predstaví len SEX) tak to, že tvoj priateľ onanuje je absolútne neprípustné. Sorry, ale ak vám ide iba o rozkoš, to nie je skutočná láska. Ber to ako môj názor, nechcem sa s tebou hádať - ale napísal som ti to, pretože keď budeš stáť pred posledným súdom, nebudeš sa môcť vyhovoriť, že ti to nemal kto povedať, pretože ja som ti to dnes povedal, resp. napísal.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach spermii - Fórum - ZDRAVIE.sk