Suché vlasy

Príspevok v téme: Suché vlasy
simonecka_005

ahojte, mám taký problém a to to, že mám strašne suché vlasy. Niesú zničené ale to je taká hnusná štruktúra, pretože sú aj polo kučeravé a kedže sú kus pod plecia vadí mi to a nevyzerá to ani kus dobre. Tepelné prípravky používam minimálne možno raz do mesiaca a vlasy si farbím ako stále tmavo hnedá ked odrastajú tak raz za mesiac alebo aj za dve. prosím poradte mi čo na suché vlasy, pravidelne sa aj podstrihávam ale oni stále nič aj všelijaké olejčeky som poskúšala ale zjemnili mi ich len na chvílku prosím poradte som zúfalá :(

morticia 17

Jednoznačne vlasové sérum s argánovým olejom od Skinlite professional. Nemá chybu a vždy mi dá vlasy do poridaku.

Petra Ml.

Ja nedám dospustit na LAB 35 POSIĽŇUJÚCE MLIEKO PRE SUCHÉ A POŠKODENÉ VLASY. Som ho kupila na svetzeny.sk za 3,90€ vychytala som stastnu hodinku, takze som ani neplatila postovne a vlasy po 2 tyzdnoch no jedna parada. ODPORUCAM tento produkt ...

nananka

Ako bolo spomenute, zabaly z kokosoveho alebo arganoveho oleja ti pomozu, aj mne pomohli, ked som prisla z dovolenky, do toho melir a vlasy ako slama.
Teraz najnovsie som ocarena vlasovou kozmetikou Natura Siberica, konkretne tento sampon a kondic. odporucam, som s nimi velmi spokojna, za dobru cenu super kvalita: -odkaz odstránený-

lalla4567

Jednoznacne znacka CHI. CHI silk/ hodváb. Je to uzasna vec mozes si to dat hocikedy do vlasov. Je velmi dolezite aky sampon pouzivas, ci si davas obcas masky. Aj aky fen pouzivas, tie obycajne dost vysusuju vlasy. Treba pouzivat vzdy aj pred fenovanim ochranny sprej alebo nieco.

ostruzina

Mila Simonečka ja som mala tiež tento problém , ale použila som viac krát Victoria Beauty Hlboko hydratujúca a regeneračná maska s makadamiovým olejom. Urobila som si tento zabal s tejto masky a super. Vlasy boli síce jemné ale boli také vlhé akoby a držali dlhšiu dobu, neboli suché.Vyskúšaj možno budeš rada

kaya 55

simonečka ja ti odporúčam vlasovu masku pre lesk a hydratáciu od Skinlitu. Je perfektná a hlavne není drahá, môžeš ju použiť na viackrát (neviem aké máš dlhé vlasy). Potom od tejto firmy je perfektný aj šampon s arganovým olejom.Keď chceš do toho zainvestovat tak si najdi kdo vo vašom meste robí so značkou Keratase. Tato značka má jednu vlasovu kuru Disciplin (neviem , či dobre píše). Stojí okolo 15 euro a vydrží asi 10 umytí vlasov.

anabela89

ja by som ti odporucila davať si arganový olej, alebo olivový olej, kokosový olej urobiť si nejaky zábal či masku. A stale len hydratovať ..
Vždy použiť šampon a masku alebo balzam ked si umývaš. A susiť fénom minimalne skor len tak volne nechať uschnuť.