Kolko schudnem? A schudnem vobec?

Príspevok v téme: Kolko schudnem? A schudnem vobec?
fatty.girl

Ahojte rozhodla som sa schudnut. Zacala som dnes a chcem sa spytat ci sa to da vydrzat a kolko schudnem tymto stylom

Ranajky ovsene vlocky 30g s mliekom polotucnyn 200ml
Desiata prehresok do 200kcal
Obed cottage 180g
Olovrant zuvacky
Vecera smotanovy biely jogurt velky kelimok mrkva150g
Vecer slnecnicove semiacka neobmedzene

Pitie 1,5l dzus

Pohyb 10poschodi krokom, 100 brusakov v 4 seriach, 50 drepov po dvoch seriach, 60 klikov po styroch seriach, strecing

Kolko asi schudnem? Napr za mesiac? Niesom anorekticka ani pro ana, vahu mam ok

liecitel

Skor ako sa clovek rozhodne chudnut,uzdravit,alebo niejaky iny problem vyriesit-odstranit tak najprv treba pochopit a prist na to co vlastne zapricinilo vznik toho problemu...Napr. ako pises ze za 9 mesiacou si sla 20kg hore.Ako je to mozne? Z nicoho nic si sa zacala prepchavat nezdravimi vecami?...

ukulalula

Ja ranajkujem aciko (nízkotučné) s jablkom a sem tam burizony, alebo kukur. lupienky. Potom olovrant niečo len také malé (niečo ako 100% keks bez cukru z orieškov a tak). Obec zeleninový šalát, ryža,...Poobede zase niečo len také lahké pod zub. Večera tvaroh alebo syr, zelenina a pod. Kedže som celiatička múka ziadna. Mäso si dávam tak 2-3 krát do týždna na obed. Snažím sa jesť každé 3 hod. Cukor (biely) som uplne vynechala. kto chce schudnúť, tak takto zaručne schudne, len pozor na to aby tá strava bola pestrá. Ja sa to snažím meniť každý den a doplnať. toto je len ukážka jedného dna.

Ria_94

Jedlo, preto som tu pridala link na jedálniček, ktorý dodržujem ja... Tam je na obed varené, aj na večeru (keď nie je tuniak)...

jedlo

Osobne si myslim ze tym jedalnickom (vsetkym trom doteraz napisanym) chyba poriadny vareny obed. Ani vecere (slnecnicove semiacka / jahody / banan a 4 kukuricne placky) nie su vhodne zvolene. V tvojich jedalnickoch prevladaju sacharidy od rana do vecera. Zameraj sa na bielkoviny a tuky, sacharidy sa snaz len doobedia. Skus pogooglit po nete lepsie jedalnicky a urcite to dokazes este vylepsit :)

Zatial mi to pripomina vtip: Povedal som si, ze do leta schudnem 10kg, uz mi chyba len 14 :D

Najdolezitejsiu vec mas za sebou, rozhodnutie to chciet sama zmenit.

Ria_94

Vidíš, šikovná si :-). Gratulujem :-). No s tými mierami, spodné brucho máš menej ako ja :-). Akú máš výšku. Lebo podľa toho, čo píšeš, si štíhla, potrebuješ len trochu spevniť telo... Ja mám tiež strie, ešte z 15-tich, keď som prudko vyrástla... Okolo bokov a na krížoch a zadku... Ale som s nimi zmierená... No a tiež sa mi stalo to, že odkedy som nastúpila do roboty, za 12mesiacov som pribrala z 56kg na 70... Takže sa trz snažím :-). Ešte asi 2 týždne tej *diéty*, ptm preesedlám na normálne jedlo, ale menšie porcie a 5x denne, no a cvičenie :-)

fatty.girl

no tak dnes som na seba hrdá:-) jedla som dnes: cerealnu kaiserku 60g, trojuholníček karičky a 2 plátky leerdammeru original, potom ladova kava tesco 500ml, obed som nestihla tak 250g jahody a potom 30g cornflakes s 200ml mlieka, pred chvilou acidko-jogurt s musli a este do vecera zjem banan a 4 kukuricne placky

a bol dnes aj pohyb:-) 4km rychla chodza, 10 poschodi, 5 min skakanie na fitlopte a 4x25 brusakov...:-)

no mám 20 rokov a tie miery mam prsia nejak 90 pas 72 najuzsi, spodne brucho(špek) 84 a zadok 92 presne cez polky... najviac ten pas chcem dat dole...stehno mam nejak 51 teda v pohode a pažu mám samý tuk 25cm a totálne neforemnú...a strie po celom tele:( za 9 mesiacov 20 kil hore a uz tri roky mam zo seba komplexy...stale hore-dole-hore-dole vzdy to skonci pri chipsoch a nutelle:( a za mesiac 4-5 kil hore...dufam ze uz sa mi podobne najazdy na kredenc nestanu

Ria_94

To sa ti nečudujem, to si mala na obed straaašne veľa zeleniny. Koľko máš vlastne rokov? Ja som začala s touto diétou denduk-lama.blog.cz. Zo začiatku to bolo ťažké, ja som mala problém s čipsami a krekrami, ale trz už to ide.. Po týždni som to zmenila na inú, ale od pondelka pokračujem zase v tejto... A nebuď smutná, keď ti kilá pôjdu len pomaly, to je kvôli tomu, že svaly sú ťahšie ako tuk... Radšej si zmeraj pás, spodné brucho a boky, centimetre pôjdu raz-dva :-)

fatty.girl

no, včera som totálne zlyhala...brucho mám ešte dnes nafúknuté ako balón:( ráno 3 knackebroty s activiou 120g, banán a trochu kakaa na posypanie, potom som sa prežrala na obed yeleninového šalátu (350g) plus 200g tvrohu a 250g chery rajčátok, potom 40g cornflakes s 200ml mlieka a večer ešte 3 kukuričné placky a jablko:( a najhoršie na tom je, že som vôbec necvičila, lebo som si skoro zodrala nohy v štekloch:( ešte dnes krívam:((

mám pocit, akoby som celý deň len žrala a žrala... dokopy to je nejakých 1300kcal ale žalúdok totálne plný, každú chvíľu som tlačila do hlavy dáke jedlo, veď vidíte, čo všetko som pojedla:(

ako mám prijať 1300kcal a nebyť stále prežraá??

viem, že nepriberiem y tohto ale brucho plné na prasknutie:(

večer napíšem dneskajší jedálniček, snád bude lepší

Ria_94

Začínaš dobre :ň ale mala by si sa snažiť za každých okolností dodržiavať aj desiatu aj olovrant... Jesť 3x denne je málo pri chudnutí....

fatty.girl

Maso nejem son uz 6 rokov vegetarianka :-)
Ja mam strasne chute na sladke zato tolko dzusu ale snazim sa krotit uz dnes

Semiacka no mam chute riadne to som vecne luskala pri telke

Dnes som mala nalacno 100 brusakov 4x po 25, 50 drepov 2x po 25, 30 klikov 2x po 15 lebo som nestihala viac, ranajky ovsene vlocky +biela aktivia, potom som krokovala 6km teda desiatu som nestihla obed 3 platky knackebrotu s 3 trojuholnickami karicky a acidko som pila a vodu uz cistu som dnes pila estesa chystam ist autom do mesta tak neviem ci stihnem tie schody 10 poschodi a vecerat neviem asi cottage a pri telke asi jahody budem cmulat i ked semiacka mi chutia viac :-(