Baby co si o nich myslite? Pacia sa Vam?

0vecka

nj to je ako ftip s dvoma blchami harleyakom a letuskou... :-D

ja sa holim strojcekom na vlasy a teda nejaky ten milimeter mi ostane vzdy

smile3366

fuj...hnus..ako to vôbec može niekto nosiť..a ked si predstavim ako sa bozkava s takou bradou az mi je zle....bleeee

Prezyvka055

Brada je v pohode ale ten uces ze si nechas vyholit hlavu po bokoch a na vrchu si nechas to vtacie hniezdo to nerob :D

kaya 55

Mne sa to páči, keď máš ešte face ako Statham tak úplne bomba !!! Nemalo by byť príliš veľké, ale tak akurát. Neboj sa toho , veď vyskúšaj a uvidíš ako sa v tom budeš cítiť, život je o tom. Niekedy to pekne urobí pekný obrys tváre a muži vyzerajú veľmi sexy.

sewie

mne sa brady velmi pacia, ale nie az take dlhe:D to je uz na mna trosku moc...take strnisko je sexy, ale huna jak u Santa Clausa....eeeee....

[zruseny37]

Nepáči sa mi to. Nemohla by som mať ani len ofinu v tvári. Neviem si predstaviť, že by som zarastala ako chlap, pretože mi takáto brada pripadá veľmi nepraktická. Jedlo a nápoje sa tam zachytávajú. Nič proti chlpom na tvári, ale občas ich treba zastrihnúť alebo oholiť, komu čo vyhovuje.

brada

Ja niesom chalan, takze mne nic take nehrozi nastastie :D Len som citala ten clanok o sajrajte co v bradach ti chalani nosia. Mne sa to tiez na muzoch nepaci, nechapem preco sa tak nechavaju scudacit. Je to nepritazlive a vidim to vsade navokol ze sa mnohi nechavaju zarastat.