Trhanie zo spanku, pichanie pri srdci

Príspevok v téme: Trhanie zo spanku, pichanie pri srdci
Martin...M

Dobrý deň,

4 roky som aktívne športoval, robil som bojové športy, MMA, THAI BOX atď. Od pondelka až do soboty som mával treningy bol som maximálne vyťažený ale bavilo ma to v nedelu som chodil ešte behávať. Pred maturitou som skončil a odvtedy som sa tomu aktívne nevrátil. Teraz k téme.
Odkedy som to prestal robiť profesionálne (prestal zápasiť) išiel na VŠ a už len pasívne trénoval, stáva sa mi, že nemôžem kľudne zaspať, niečo trošku buchne a ma trhne a hneď som hore. Trhá ma zo spánku, štekne pes a už sa musím pozrieť.. Mam ako keby taký \\\\\\\"inštinkt zabijaka\\\\\\\" proste niekto príde potichu ku mne do izby a otvorím oči hneď a môžem spať hociako tvrdo. Frajerka ide na Wc a hneď sa pohotovostne pozriem na ňu a spýtam sa kde ide.. Proste ma všetko ruší nedokážem pokojne spať a pícha ma už aj pri srdci medzi rebrami. Neviete niečo poradiť? Pritom som kľudný nič nedržím každý deň si zacvičím zaboxujem idem zabehať nerozšťulujem sa ani sa nebijavam v meste, vždy som za pokojne riešenie.Počúvam kľudnu hudbu, nestresujem sa so školou ani s prácou. Ale strašne som taký vo všetkom keď sme aj v meste a niekto ide za mnou tak sa stále dívam a som pripravený vyštartovať.. A strašne ma to hnevá neviete poradiť, ako byť \\\\\\\"pokojný bojovník\\\\\\\" a mať pokojný spánok? A to píchanie pri srdci napr. ráno sa nato zobudím že sa ledva nadýchnem a potom je to OK..

Ďakujem za každú radu.

Zároveň prajem pekný začiatok dňa.