Vyrážky na brade a okolo úst

Príspevok v téme: Vyrážky na brade a okolo úst
DencPenc

Dobrý deň prajem.Rada by som Vás poprosila (až zúfalo) o radu.Totižto už trpím cca 7 rokov akné len v oblasti brady a úst.Sú to také hnisavé vyrážky,niektoré malé ale vacsinou su to viac bolestive a vacsie.Čítala som toho veľa.Buď,že to je spôsobené hormónami,reprodukčnými orgánmi,žalúdkom.No už si viac neviem rady.Každý deň sa utvrdzujem v tom,teda,snažím sa,že sa to zlepší,ale márne.Mám 21 rokov,stravujem sa zdravo,pravidelne cvicim,nejem biele pecivo,sladkosti,vyprazane..maso jem minimalne.Alergiu na potraviny nemam,helicobactera nemam..bola som na roznych vysetreniach.V kazdej oblasti co sa tyka problemov so zdravym verim aj,ze to je vnutornym problemom a taktiez hlavne psychikou.Preto vás prosim Dámy ak ste si uz niektore s tymto problemom prešli,prosim budem vdacna za kazdu skusenost.

redka

tiez si myslim, ze to budu hormony.. mozno by ti trebalo nieco na vyladenie hladin... napriklad wild yam a pod... dhea... ked som citala recenzie na tieto pripravky tk prave zeny pisali, ze im to zlepsio plet...

ine priznaky nemas? Pms, bolestiva menstruacia a pod....

Kýčera

DencPenc-Neprešla som si týmto problémom,ale poradím Ti.Potvrdzujem len energetickú nerovnováhu reprodukčných orgánov,žalúdok NIE!,ďalej hrubého čreva a obličiek.Mala by si ich čistiť a posilňovať.Ide o to,kde presne ich máš,dá sa to ešte aj zúžiť,ten Tvoj popis je trošku širší.

lea1223456

no ja mam v poslednej dobe tiez ten problem...raz si myslim, ze je to z pikantneho, inokedy zo sladkeho...potom aj uz akoby aj tie kremy na akne-tym ze vysusuju pokozku ako keby to este zhorsovali.. nakoniec sa neviem dopatrat priciny... take skarede, bolave, podkozne...a mam 28..potom prekryvam make-upom a aj tak vyzeram jak quasimodo

morticia 17

Ja na takéto miesta používám Acne control gél od Minceru. Používám to len na určené miesto, kde sa mi urobí vyrážka . Vyrážku to pekne vysuší. Odporúčam