Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vodnárka & muž váhy?

Nina.

Muži Váhy - väčšina z nich sú absolútne príšerný, pasívny, nevedia čo chcú, partnerský vzťah je s nimi takmer nemožný, nevedia sa vymačknuť, pohnúť v živote, hľadajú dokonalosť a ešte k tomu sú aj pokrytecký a myslia si, že majú patent na pravdu a každý iný názor ako je ten ich majú dencenciu okamžite skritizovať a taktiež u nich slovo chlapa nič neznamená, to čo povedali včera už na druhý deň neplatí.

ewelin2828

mruno..no neviem či každému chlapovi je to jedno....a my ak vás chceme potešiť, tak sa vás spýtame, že čo by ste si teda dali...načo máte práve teraz chuť...nie sme jasnovidky....a treba vedieť aj odpovedať predsa :)

ewelin2828

Tak jasné, že sa ho to nepýtam stále..ale ak sa náhodou opýtam, tak skoro vždy počujem NEVIEM. Tak ale mám kúpiť jablká a prídem domov a budem počuť, a to si nemohla kúpiť banány?....takže preto sa občas opýtam :) A čo sa týka paradajok, tak ten môj je straaašne na paradajky, takže nemôžem kúpiť hocjaké ale s výberom mi moc nepomôže no :D Ale to som dala len príklad.....môžem sa aj opýtať, že kam sa teda ideme najesť, alebo kam pôjdeme cez víkend, alebo ideme teda na fubtal či nie?...a furt váha, lebo je Váha :D :D :D...ale neni to niečo, prečo by som s ním nemala byť...každý sme nejaký predsa...a vy Váhy ste moc váhavé :P

mruno

a naco sa take veci vobec chlapa pytate? keby ste boli rozhodne, nepotrebujete uistovanie. asi ste same vahave, ked to musite s niekym preberat. keby islo o nejaku technicku zalezitost ktorej nerozumiete, tak pochopim, ze sa chcete poradit. ale rozoberat kupu jedla s chlapom je total zbytocne, je nam vacsinou jedno co dame do zaludka, hlavne ked je to dobre a je toho vela.

nevahavy

a nebude to tym, ze chlapom je uplne jedno ake ovocie kupite? a uz urcite ich netrapi ci kupite tie alebo tie paradajky ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vodnárka & muž váhy? - Fórum - ZDRAVIE.sk