Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko schudnem takymto 30 dnovym programom v posilke

Príspevok v téme: Kolko schudnem takymto 30 dnovym programom v posilke
jankkaaa

nasla som na nete 30dnovy program. je to vlastne klasicke cvicenie s vahami v posilke kde sa cvicia Zakladne cviky 3-4x do tyzdna . zaujimalo by ma ci sa rym da schudnut, v tom programe pisu ze ide o to zaucenie uplnych zaciatocnikov v posilke .
cviky: drepy, brusaky, bench press, cvicenie na triceps, biceps, adt. neviem presne tie cviky v slovencine ale proste su tie zakladne cviky. je tam program ako kedy zvysovat vahy, kedy prestavky atd. da sa s tym schudnut aj bez vyraznej upravy stravy a bez vseliakych doplnkov stravy a velkeho prisunu bielkovin? ? alebo je to pre chlapov, ktori planuju postupne dvihat obrovske vahy a mat velke svaly?
ja som zena, 180cm a 80kg.. chcela by som schudnut na svoju povodnu vahu 64kg. za dva roky som zo 64kg pribrala na 80kg.

redka

a nechcem ta kazdopadne odradit alebo nieco take... prave naopak... chod do toho... len bud trpezliva a nechci vsetko hned ako sibnutim carvneho prutika

redka

no moze sa stat, ze aj priberies :D ja som zacala cvcit doma pred 2 mesiacmi a pribarala som 3-4 kila :D a stravu som extra nemenila... to len aby si nebola prekvapena ked skocis na vahu... zo zaciatku je to vraj normalne...

jankkaaaa

Som plna tuku, chcem sa toho zbavit a aj premenit na svaly. Doslo mi, ze svaly vazia viac ako tuky. V podstate o cislo na vahe mi nejde, ale chcem byt zase stihla

Ria_94

Jankkaaa, práveže by sa ti ten tuk premenil na svaly... Čiže je možné, že na kilách to až tak neuvidíš, ale na výzore sa to odrazí. Alebo mi chceš povedať, že to máš 80kg čistých svalov? ;-)

jankkkkaaaaa

fry5: ano takymto postupom ako pises, by som schudla raz dva. ale nie tuky, ale svaly a vodu.. jeto neefektivne a kradkodobe chudnutie, to o ktoriom pises

fry5

Neschudnes nic. Ked chces schudnut musis kazdy den mat intenzivne kardio cviceni typu beh plavanie alebo bicykel s tepom nad 130 po dobu aspon 30 minut a jest len zeleninu a ziadne pecivo a sladkosti

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko schudnem takymto 30 dnovym programom v posilke - Fórum - ZDRAVIE.sk