Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vysvetliť mame že to s ním myslím vážne?

Príspevok v téme: Ako vysvetliť mame že to s ním myslím vážne?
3DG

Dobrý deň, mám 16 rokov a 19 ročného priatela. Sme spolu už 3 mesiace a a sme spolu šťastní. Lenže moja mama robí stále len problémy. Nechce ma sním púšťať ani von, vraj som na to mladá. Lenže ja ho vážne milujem a nechcem aby sa trápil pretože nemôžme byť spolu. Ako jej mám vysvetliť že to sním myslím naozaj vážne ?

Buffyna

Radím ti rebeluj. Poznám takýchto rodičov, moji takí boli, že sa zameriavam len na neho a na školu kašlem a podobne. Poviem ti prešla som si krutými obdobiami, kedy som si proste stála za svojím a išla som na nich šokovou terapiou. Časom, čím som bola staršia, tým menej zakazovali, pretože som si to vydupala. Ak ti na niekom záleží tak budeš bojovať zaňho aj proti celému svetu. Aspoň ja som taká bola a hoci tie vzťahy skončili, neľutujem, lebo som sa aspoň naučila postaviť za svoj názor a za to čo chcem pred vlastných rodičov. Aj keď ťa vychovali a stvorili, neznamená že ti môžu riadiť život.

ahink

Tak vies, maminka sa boji, aby si sa nesklamala, aby ta mozno nevyuzil a neopustil potom, alebo aby si nedajboze v tomto mladuckom veku neotehotnela. Pre teba ma byt priorita teraz skola. Uc sa co najlepsie - aby mama nemala argument, ze aha, aky ma vplyv na zle (zhorsene) znamky tvoje zalubenie. Coskoro su prazdniny tak budes mat aj viac volneho casu a priestoru. Nech si tvoj chlapec najde cestu k vasim. Pises ze pri dome..ak teda byvas v rodinnom dome a mate tam pr.zahradku, tak nech ti v nej nieco pomoze porobit - budete spolu a potom mozete aj posediet ked porobite. Nech si najde cestu k otcovi..pomoct mu atd. Proste nech si ziska doveru tvojich rodicov ze je sikovny mudry zodpovedny, ze sa da nanho spolahnut. Aby bol u vas akceptovany a brany. Takto budete aj spolu a aj ziska istu doveru vasich ked ta bude chciet zobrat do kina ci niekde von na prechadzku a tak. Ak mate doma psa mozete ho vziat spolu von na vencenie prechadzku.

3DG

Nedovolí. Včera prišiel na 10 minut iba pred dom a už nadávala..
ata52 tak ja dúfam že sa to dá do poriadku.. Ak nie tak neviem čo bude.

3DG

Chápem to a dokážem sa vžiť do toho ako sa cíti. Ale ak sa to stane bude to moj problém. Aspoň sa poučím z vlastnej chyby. Tým že mi bude zakazovaž nepomôže ani mne a ani sebe.

ata52

TAk mamka má možno strach, že sa s tebou vyspí a opustí. Ale samozrejme to sa nemusí stať, ale viem, bola som v tvojom veku a mala som s maminou podobný problém, tak ona nechcela, aby som mala vzťah kvôli tomu.

3DG

O to som sa pokúšala snáď miliónkrát. Vždy začne stým že vraj pre nás není dobré aby sme spolu boli každý deň a že pre mňa má byť prvoradá škola čo si aj uvedomujem. A keď je víkend nájde si zasa niečo iné. Asi jej velmi nesadol.

ata52

Dobre, ty vieš, ty ho poznáš, nebudem ti hovoriť čo máš a čo nemáš robiť. A čo s atýka tvojej maminy, skúste násjť nejaký kompromis, že takú hodinku-2 denne s ním budeš, že nech to skúsi akceptovať.
Čo ti na to povedala?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vysvetliť mame že to s ním myslím vážne? - Fórum - ZDRAVIE.sk