Stroskotany vztah s kolegynou...

Príspevok v téme: Stroskotany vztah s kolegynou...
pracujuci

Ahojte, mam taky problem: dal som sa pred tromi rokmi dokopy s kolegynou... bohuzial nam to nevyslo a teraz sa neviem ako tvarit, ked ju musim dennodenne vidavat v praci. Ako bonus ona si uz nasla noveho frajera a stale tam za nou chodi a robia mi naschaly typu: zacnu sa predomnou olizovat, pekne sa seba hovorit, robit plany na vecer.. sama romantika a vidiet, ze to robia naschval aby som ziarlil.. ja som sa tvaril, ze ma to netrapi a nevsimam si ich, ale to sa neda.. rozisla sa ona so mnou vtedy, pretoze si nasla tohto. Ako sa tvarit, ked ich takto vidim a obchadzam na chodbe ked ju on chyta za rit a podobne? Z prace odist nechcem, bavi ma aj platovo je to dobre

zuzi74

Nemas nejaku fajn kamosku, s ktorou by si sa aj ty pred nou trochu pooblizoval?
Evidentne to robi naschval a bud by zabralo to iste na nu, alebo uz len ta zmena prace, co je niekdy naozaj tazke, hlavne ak je spokojnost a slusny plat.
No blba situacia toto...

pracujuci

podotykam,toho chlapa si jasla asi tri dni na to,co sme boli spolu na rande..piatok rande,romantika,ruze..a pondelok uz bol na prevadzke v zadnych priestoroch..spociatku som si myslel ze to je nejaky dodavatel,ale asi v stredu som ich videl olizovat sa a piatok dosla za mnou,presne po tyzdni,ze vcera spolu spali :(

pracujuci

inu pravu? ja som v tej praci velmi spokojny :( ale asi to bude najlepsie riesenie...este mi davanajavo ze on je zubar a ja obycanljny casnik..ze on je nieco viac ako ja a obaja sa potom zo mna vysmievaju..ale od kolegov viem,ze ked mam volno,tak ked tam pride su k sebe normalni,dokonca sa hadaju niekedy..ale ked som tam ja tak su ako dva cukriky na sebe nalepeni.

zpoznaný

ahá, tak na jeho mieste by som sa pobral preč keď je taká mrcha, že ho neho kvôli inému a ešte má tú drzosť aj keď je majiteľkou že sa s ním tam cmuká. Ak sa takto veci majú tak potom ty chlapče naňu žiarliš a to ti láme srdce. Hľadaj inde prácu lebo to ti nerobí dobre.
ZÍDE Z OČÍ, ZÍDE Z MYSLE
www.youtube.com

Ria_94

Zpoznaný, nižšie sa píše, že tá majiteľka ho nechala kvôli tomu debilkovi... Z toho je asi jasné, že Pracujúci ju ešte ľúbi... Ja osobne si myslím, že sa ti po čase zhnusí to jej správanie, a už ti to bude jedno, lebo si povieš že s takou šľapkou chodiť nechceš :-)

zpoznaný

preto je lepšie nezačínať si s kolegyňami. Ináč dobrá rada od Marsmeloun že pošli naňu hašterivú kolegyňu :D
neviem prečo ti to vadí.. Buď si ty do nej stále buchnutý alebo ona ti naschvál robi zle aby si žiarlil a tiež ťa ešte miluje...
čo z toho je asi tak pravda? Ak ju už nemáš rád tak si to nevšímaj a venuj sa zákazníkom alebo si najdi inú prácu. Možno aj to ona chce aby si sa spakoval a tak sa pred tebou s ním líže. No máš šťastie že si ich ešte nepristihol ako si to spolu rozdávajú to by si sa asi cítil fakt mizerne ;D