Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobré bozkávanie = dobré milovanie?

kvetinka20

Delete 2

To je síce pravda, že nestál za to, ale už len to, že som sa s ním poprvýkrát vyspala a si to ani nezaslúžil, aby on bol ten prvý.

Delete 2

Sklamalo? Tak musíš myslieť skôr pozitívne. Stať sa môže čokoľvek ale nie vždy je prvé milovanie o dokonalosti a o tom, že si človek užije...

...to len tak

Ak by to tvoj priateľ aj náhodou spravil, tak ťa nemá čo sklamať, pretože budeš aspoň vedieť, že nestál zato :)

kvetinka20

Ešte som s nikým nespala, tak neviem to správne opísať. Ja sa len obávam toho, že ak zistí priateľ, že som v posteli drevo, tak ma opustí. Veľmi by ma to sklamalo :(

Delete 2

Práve si opísala skvelý sex ale...milovanie je trošku o niečom inom...

Čo ak to nebude perfektné, dokonalé a podľa tvojich očakávaní? Sex sa nepodarí? Čo potom?

Aký je rozdiel medzi sexom a milovaním?

kvetinka20

Delete 2

Pod dobrým milovaním si predstavujem to, že obaja budeme fyzicky a psychicky uspokojení, nielen jeden. Skrátka, že budeme na rovnakej vlnovej dĺžke a nezoberieme to len ako nejakú odrobenú prácu.

Delete 2

Otázkou ostáva čo si predstavuješ pod pojmom dobré milovanie... už samotné to slovíčko napovedá že je to milovanie a ako také by malo aj byť. Ak sa milujete a chémia funguje, ak ste obaja skvelí ľudia tak aj milovanie bude krásne a nezabudnuteľné :)

kvetinka20

Delete 2

Tak s jeho bozkávaním som nadmieru spokojná aj cítim, že tam je chémia. A máš pravdu, vypovedá to o človeku dosť, keď sa nad tým tak zamyslím.

Delete 2

Na tvoju otázku ti neviem odpovedať ale ako sa človek správa počas intímností tak taký v skutočnosti je. To sa oklamať jednoducho nedá.

kvetinka20

Delete 2

Mám priateľa, ktorého bozky sú mi príjemné a nežné a máš pravdu, môžem povedať, že on sa ku mne aj tak správa - milo a nežne. Ale tak nemilovali sme sa, sme krátko spolu, tak by som chcela vedieť či tam je nejaká priama úmera medzi typom bozkávania a milovaním...?

A chlapi by sa bozkávali s niekým kto sa im nepáči?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobré bozkávanie = dobré milovanie? - Fórum - ZDRAVIE.sk