Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne som zalubena do chalana

Príspevok v téme: Strašne som zalubena do chalana
bfnghfdf

Mam 14 rokov viem že mam ešte čas na lasku,ale on ma 17 rokov.Stale ked ho vidim nedokažem odolať.Ale on nieje do mna zalubeny (myslim :D :D)
Proste on je skoro na každe dievča take že pride ku nemu.Proste jeho každy pozna(každe dievča)Proste je balič ;)
Minuly tyžden som s nim išla z kostola(Sme išli spolu s daždnikom) Užasny pocit :DDD On jee krááásny a kráásne sa smeje :DDDDD
Ale čo dalej? :/

Buffyna

Aj keby ti osud prihral do kariet, aj tak by si s takým nebola šťastná, ver mi. Vravíš, že je balič, má 17 rokov, je v puberte, v období, kedy ním úplne hádžu hormóny. Aj keby sa vedel kontrolovať, no pochybujem že vie, keď vravíš, že je balič, aj tak by pozeral po iných ženách, ďalšie by balil a zrejme by ťa aj podvádzal. Zrejme si doňho zamilovaná na základe vyžarovania a vzhľadu, čo nie je tak strašné ak sa donútiš naňho zabudnúť a odmilovať sa. Ten chalan by ti nič dobré nepriniesol, iba zlomené srdce a jeho srdce by si si nikdy nezískala. Mal by ťa len ako trofej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašne som zalubena do chalana - Fórum - ZDRAVIE.sk