Ked on vie ze ho milujem a je si mnou az privelmi isty?

Príspevok v téme: Ked on vie ze ho milujem a je si mnou az privelmi isty?
monulka

Viem,urobila som chybu. Dala som mu az privelmi otvorene najavo,co k nemu citim,ze ho milujem,a teraz sa sprava takym stylom ku mne-ze sa mi neozve aj den a vie,ze si moze hrat machra geroja. Cim sa to prejavuje? Ked mu napisem,ze ho milujem. Jeho reakcia je: to mi je jasne. Ked som mu minule poslala spravu,ze nemozem bez neho byt,zas zareagoval: to mi je jasne. Ked mu poslem ze mi chyba,odpise mi len: zavislacka.
Uz sama citim,ako ma to vsetko trapi. Obcas si uz ako handra pri nom pripadam,doslova. Ze jeho city nie su primerane k mojim. On ma ma rad,ale ja ho milujem. A podla toho sa aj tak ku mne sprava. Je si mnou az privelmi isty. Viem,sama si za to mozem. Uz sa snazim menej sa mu ozyvat,pisat. Ci si to vobec vsimne? Ale ano. No len sa spyta,ci mi nieco je,ci sa hnevam. Ako mam hrat,ze nie som z neho HOTOVA aj ked vie ze som? Proste chcem aby som mu aj ja chybala. Aby mi prvy sam od seba povedal,ze ma ma rad,ze mu chybam. Ako to mam urobit? On sa mi neozve aj 15h a ked sa mu zrazu zmysli-napise mi a caka,ze budem hned ako na snurke. Hned ze mu budem odpisovat,budem cela stastim bez seba,ze si na mna velkomozny vobec spomenul. Sprava sa,akoby som mu mala byt vdacna a stastim cela bez seba,ze mi vobec napise,ozve sa mi :'(
Trapi ma to. No ako mam hrat nedostupnu nezamilovanu,ked on vie az pridobre,ze ho milujem a je si mnou az privelmi isty? Poradte

salon

liberta dufam,ze z toho laska stale je :-)
Nezatracajme stare matere,ale musime hladiet i na to,ze doba sa meni,to jo...

salon

Kika na kazdy jeden pripad sa musis pozerat hlbsie a dokladnejsie. Vsetko ma svoje pre a proti.
Mozno sa citil zanedbavany a mozno si len potreboval pohladkat jeho ego,ze na to este ma. Niekto ma stale potrebu si nieco dokazovat. Ty hadam vies dovod toho,co sa stalo ci? Mozno ta az tak nemiloval,lebo keby ano,tak sa nezamiluje do inej...
Dufam,ze ti to okrem toho,ze si zatrpkla aj nieco pozitivne do zivota dalo. Mozno si aj ty nasla teraz toho praveho :-)

liberta25

taketo ideologie starych materi milujem. ja som sa so svojim vyspala hned, vobec som nemala chut sa pretvarovat ani osivat, ze to nechcem, ked som po nom tuzila kazdym kuskom koze. a bola z toho laska.

kika123090

Salon... moj zazitok- bola som srbavedoma,isla som si za svojim,partberovi som sa servirovala postupne..ziadne kedy si zmyslel vsetko mal...a ako to dopadlo? jedbeho pekneho dna sa dozviem ze ma frajerku..tak na toto mi co povies?

salon

Hovori sa,ze nasi buduci budu doplacat za nasich minulych...a vidis aj u teba je to trosku pravda...
Nie som si,ale ista,ci je to tym,ze ma zlomene srdce z byvalky,pretoze moj priatel nemal zlomene srdce a aj tak je takyto. Proste to ma v povahe a plus sme si ich takto naucili vies moja...:-)

Mala zakaznika a povedal mi,ze ho manzelka zanedbava...su spolu 30rokov,povedal,ze predtym to bolo kvoli detom,na ktore sa stale vyhovarala a on to toleroval,ale teraz sa nema na koho alebo co vyhovarat a furt nema od nej pozornost. Vidis je to v povahe. Dospeli sme k nazoru,ze preco by mala onho bojovat,ked ho ma. Takze prisiel raz neskoro domov z prace (na moj podnet) a ona ho tak cakala,ze ked konecne prisiel domov,tak ho hned v predsieni pretiahla! :-)) Takto strasne nanho zrazu ziarlila,ze co ked je niekde s inou a nie so mnou predsa?! A to si nim bola na 120% ista,vidis co to s ludmi robi? :-)No nedala mu pokoj par dni a potom sa to vratilo do starych kolaji. A on teraz dostava pozornost niekde inde a s nou iba zije,pretoze rozviest sa nechce. Ma ju rad a tie roky spolu predsa len no.

Este k tej pauze co si navrhla priatelovi len tolko,ze trpela by si hlavne Ty. Tak si to rozmysli. Ale mozno by si aj bola prekvapena,ze by to hlavne Tebe pomohlo,lebo Ty si teraz Ta,ktora je nestastna. Uz samotna skutocnost,ze sa necitis pohodlne v danej situacii ti ma naznacit a hlavne povedat,ze: No Monulka,ale tadialto cesta nevedie. Skus nieco ine. A ver mi,ze vsetky odpovede na tvoje otazky su ukryte len a len v Tebe,staci byt chvilu sama v tichu a pocuvat :-)
A nezabudni,ze muzi miluju zeny-mrchy s nazorom! :-)
Miluju domace putky,milujuce manzelky a matky,ALE aj pritulne macicky meniace sa na levice v posteli :-)
Ziadneho muza nepritajuje utiahnute zavisle ziena,ktore caka,kedy sa na nu muz usmeje. Takze odteraz moja draha hlavu hore a zacni hrat svoj zivot naplno! :-)

vebe

Musis sa spravit vzacna, on musi pocitit, ze sa musi snazit, ze nic z tvojej strany nei je az taka istota ako si on mysli. Je to tazke, ale treba trochu prepnut v tvojej hlave. Ano, mas ho rada, a vies mu to dat aj najavo, ale aj on musi nieco urobit a aj on sa musi snazit. Takze pockaj, kym sa on ohlasi, kym on urobi nieco prvy, nie ty. A hlavne ty mas aj svoje zaluby, aj svoje kamaratky, svoj priestor pre seba. On nesmie mat pocit, ze jedina co ty mas a jedine na co ty myslis, je on. Muzi su vrodeni bojovnici a dobyvatelia, daj mu sancu aby dobyval nedobytnu bastu, to ho bude bavit. Teraz nemusi dobyvat, tak nedobyva. Ked mas domcek na rovine po ruke, no tak co, je to nudne, ale ked mas nedobytny hrad na kopci, tak to je adrenalin. Toto u muzov funguje

monulka

Ahoj salon. Dakujem ti :) Tvoj prispevok je trefny a aj ma rozosmial :)
Vies, on sa mi uz neraz ospravedlnil ak mi takto odvrkol. Opakuje mi aby som sa nehnevala ze on nie je vobec romantik tak ako som ja. Uz bolo vsetkeho na mna dost. Vcera som mu napisala, aby sme si dali pauzu. To reagoval okamzite a zamietol to. Potom mi zacal, ze ma ma rad, ze chce byt so mnou a nechce o mna prist. Jeho byvala mu zlomila srdce. Doteraz nie je z toho celkom ok. A ona? Ona bola podla neho tvrdohlava, robila si co chcela, ked jej nieco tak ho vysmiala, robila mu zle a nervy a s prepacenim pozri sa-zobal jej z ruky a aj ked sa on s nou rozisiel, nevie sa cez to uplne preniest. A ja? Co mam z toho ze mi kazdy hovori ze som anjel, dobra mila laskava ai? Musim sa zmenit presne ako pises salone. Cim som totiz lepsia tak on je doslova blbec. A ked som mu o rozchode, pauze, ci mu po 1,5r nadala vypla fon a tak, zrazu aj vie ze existujem. Tvoja mamicka bola mudra. Aj on mi tak, aby som ho netlacila nebola taka, ze on ma chce dobijat, zvadzat.
Ale aj tak mi je z tohto vsetkeho smutno. Vsak muzi sami chcu aby sme boli mrchy a potvory. Ked je zena milujuca nezna laskava oddana verna, robi vsetko len aby bolo co najlepsie tak si ju nevazi, spravaju sa odmerane. A ked zacnu vystrkovat rozky, tak zrazu skacu jak sa im piska. Je to chore

salon

Monulka vsetko uplne chapem,co sa mi nepaci je to,ze na tvoje vyznania lasky ti tvoj drahy odpoveda:je mi to jasne...zavislacka atd...
On ma vlastne pravdu a len uprimne reaguje. Len mozno nevie alebo nechce reagovat inac,mozno ta nechce ranit co uz ta aj tak ranil ci vedome alebo nevedome vie len on...
Som vo vztahu uz 13r. a predstav si,ze mam velmi podobnu situaciu. Tiez som niekedy ako zhypnotizovana,hlavne vtedy ak moj partner nieco iniciuje,lebo vacsinou som ja iniciator vsetkeho...tiez sa citim niekedy zmanipulovana...ale moj zdravy rozum ma nastastie neopusta a zistila som jednu vec: Cim lepsia som na mojho priatela,tym horsi je on. Cim vacsia bestia som nanho,tym viac ho pritahujem! Overene :-)
Tiez ziarli jak blazon,ked sa len na mna niekto pozrie,ano je majetnicky ale kto nie je nech hodi kamenom...

Momentalne zazivam obdobie,ked sa do mna buchol jeden 'kamos'a neda mi pokoj. Dolieza za mnou,pise mi,vsade ma vola,je az moc doterny a co myslis aky to ma na mna efekt? Uz mu ani telefon nedviham,hnusi sa mi...mrzi ma to,ale takto to je...
Moja neboha mudra mama ma naucila,ze...Chlap musi byt lovec za kazdych okolnosti,tak sa narodili,musime sa mu servirovat pomalicky...dnes polievka,zajtra,masko,o tyzden krumple,a mozno niekedy kremes :-))
Mame ho nechat stale hladneho po nas aj po rokoch...niekedy na to zabudam a servirujem mu vsecko aj dva dezerty pridam akoby uz nestacili vsetky chody predtym...ach ked milujes tak milujes...
Raz mi povedal,ze vies ja som taky debil,ze ak by si mi aj 3tyzdne nedala pozornost,tak si to nevsimnem...vies si teda Monulka predstavit ako musel byt mnou presyteny??
Cize co ti z tohto vsetkeho vyplyva?
No moj zlaty ja ta pekne necham hladneho,dokym uznam JA za vhodne! :-)
Skus moju metodu :-)
Ozvi sa ako to ide...
P.S. A ak mu najblizsie budes chciet vyznat lasku nejakym sposobom,sms,volat,do oci atd...tak sa zhac a povedz to nejakej inej osobe,resp.si to povedz iba v duchu,alebo vies ty co?? Povedz si to sama sebe! ANO kukni sa do zrkadla povedz: Monulka Milujem Ta! :-)

monulka

Ahoj Ninka. Dakujem ti. Nepodcenujem sa a nechyba mi ani sebadovera. Chapem, vyzera to tak. No taketo nieco v spojitosti s muzom prezivam prvy raz. Doteraz som taketo nieco este nezazila. Vzdy som bola praveze za ladovu kralovnu povazovana. A potom mi nahle niekto najblizsi zomrel. A vo mne sa nieco zlomilo. A uz som nechcela nikdy nic podobne zazit-ze budem stat nad hrobom a spätne niekomu hovorit, ze ho milujem, chyba mi ai. Preto som si povedala, ze ak to naozaj tak budem citit-tak to nebudem v sebe tajit dusit potlacat, ale aj za predpokladu vysmechu ci nepochopenia to tomu cloveku poviem. S dotycnym sme spolu-pozname sa 1,5r. Mozno to nie je ten pravy, netusim. Ale uz poucena tou stratou z minulosti konala dom ako konala. Nelutujem. Neklamala som, co k nemu citim. Ak nevie, co vo mne ma a moze mat-je to jeho vec. Aj ked mi to nie je jedno

Betrarka - dakujem ti velmi pekne.

Nina.

monulka - ty si presne typ ženy, ktorá sa podceňuje a je ešte asi aj trošičku nezrelá. Mala by si v prvom rade pracovať na svojej sebadôvere a spoznať svoju hodnotu a stanoviť si nejaké hranice, lebo takýmto štýlom skončíš akurát ako handra pre nejakého debila.
Čo sa týka tohto tvojho aktuálneho vzťahu, tak svoj podiel viny na tom čo sa deje máš samozrejme aj ty, tým, že si si jednoducho neurčila hranice a asi si na chlapca aj príliš tlačila a jednoducho na ňom visíš. On je pre teba niečo ako závislosť a to preto, že ti chýba sebadôvera. Na tvojom mieste by som pozbierala všetky sily a napriek tomu, že to bude neznesiteľne bolieť, rozišla by som sa s ním a začala si budovať vlastnú sebadôveru, pretože v súčasnom psychickom rozpoložení ti stroskotá každý vzťah na tom, že ty budeš na dotyčnom visieť a on ťa začne mať po čase plné zuby.