Ked on vie ze ho milujem a je si mnou az privelmi isty?

Príspevok v téme: Ked on vie ze ho milujem a je si mnou az privelmi isty?
monulka

Viem,urobila som chybu. Dala som mu az privelmi otvorene najavo,co k nemu citim,ze ho milujem,a teraz sa sprava takym stylom ku mne-ze sa mi neozve aj den a vie,ze si moze hrat machra geroja. Cim sa to prejavuje? Ked mu napisem,ze ho milujem. Jeho reakcia je: to mi je jasne. Ked som mu minule poslala spravu,ze nemozem bez neho byt,zas zareagoval: to mi je jasne. Ked mu poslem ze mi chyba,odpise mi len: zavislacka.
Uz sama citim,ako ma to vsetko trapi. Obcas si uz ako handra pri nom pripadam,doslova. Ze jeho city nie su primerane k mojim. On ma ma rad,ale ja ho milujem. A podla toho sa aj tak ku mne sprava. Je si mnou az privelmi isty. Viem,sama si za to mozem. Uz sa snazim menej sa mu ozyvat,pisat. Ci si to vobec vsimne? Ale ano. No len sa spyta,ci mi nieco je,ci sa hnevam. Ako mam hrat,ze nie som z neho HOTOVA aj ked vie ze som? Proste chcem aby som mu aj ja chybala. Aby mi prvy sam od seba povedal,ze ma ma rad,ze mu chybam. Ako to mam urobit? On sa mi neozve aj 15h a ked sa mu zrazu zmysli-napise mi a caka,ze budem hned ako na snurke. Hned ze mu budem odpisovat,budem cela stastim bez seba,ze si na mna velkomozny vobec spomenul. Sprava sa,akoby som mu mala byt vdacna a stastim cela bez seba,ze mi vobec napise,ozve sa mi :'(
Trapi ma to. No ako mam hrat nedostupnu nezamilovanu,ked on vie az pridobre,ze ho milujem a je si mnou az privelmi isty? Poradte

monulka

Liberta. Viem,ako to myslis. Ved to,ze sa musim dat dokopy. No neviem ako? Som maximalne vytazena no on akoby ma celu opantal,vlastnil. Chcem sa odputat. Je to ako taka posadnutost,ako vo filme 9 a 1/2 tyzdna :-/

Michal. On na mna ziarli. Az nenormalne moc. Snad iba pri tej jeho ziarlivosti ako keby citila,ze ku mne nieco mozno citi. Az vtedy akoby ozil-zuri vycina,chce ma. Je ku mne majetnicky. Ja som az privelmi romanticka a snilek. On je zas pravy opak.

Neprihlasena. Asi som nepochopila,ako si to myslela. Zeby si nevypisovala muzovi, keby si ho nemilovala. Vsak ja ho milujem az nenormalne moc. Viem,ze aj on ma ma rad,len tie mierky su rozdielne

neprihlasena

hrat nedostupnu? ved on tebou totalne pohrda, az manipuluje, je to od neho vrchol neucty k tebe. pozbieraj posledne kusky svojej hrdosti a nenechaj sebou zametat. ani sa nehraj na obet. viem, ze je to tazke, ked ho milujes, ale jednoducho to skus brat s nadhladom - jednoducho ste sa v citovej oblasti nestretli. zabudni na komunikaciu s nim. jednoducho to nechaj tak. ja si neviem predstavit, ze by som vypisovala chlapovi, ktoreho nemilujem, kazdy den alebo hoci len kazdy druhy. niekedy to je, prepac, otravne. zameraj sa na nieco ine, venuj sa sebe a neponizuj sa.

michal555

Najdi si niekoho ineho, niekoho na koho mozes presmerovat pozornost a sprav to tak aby si to on vsimol. Ak ta ma rad tak zacne ziarlit a uvedomi si ze ak nezmeni svoje spravenie k tebe tak o teba pride. Viem ze budes argumentovat tym ze milujes iba jeho. To je v poriadku, to tak moze zostat. Ide o to aby si sa ty odbremenila citovo od neho a nebola stale zavisla na jeho pozornosti. Tymto celym ale nemyslim to aby si niekoho dalsieho zmotala a potom ho odkopla. Len vyuzi niekoho na priatelske postazovanie alebo neviem ako to nazvat.

Mimochodom, do buducna pozor na to, tie vylevy citov aj ked to povies uprimne tak by mali prichadzat pozvolna a mali by byt adekvatne jeho cinom. Je dost mozne ze to co som ti poradil nezafunguje a u nho sa to cele uz zlomilo tak ze tie city v sebe uz viac nerozpumpuje.

liberta25

kym sa nedas sama dokopy, hocijaka tvoja akcia je zbytocna. v tomto stave ta ma uplne precitanu a pod kontrolou.