Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vrásky v 12 rokoch

Príspevok v téme: Vrásky v 12 rokoch
lenkapalinova

Chcela by som sa spýtať že mám vrásky pod očami a mám len 12 rokov tam ak sú pod očami tie očné viečka dole tak tam mám také 2 pásiky vrások aj na druhom oku.
Na čele mám takú jemnú vrásku. Čístím si pleť a používam len taký jemnučký makeup na vyrážky. Čo mám robiť aby som to nemala už v 12 rokoch?

zuzi74

Make up na vyrazky? To uz v tak mladom veku pouzivas make up?
Okrem ineho co je tu nizsie spomenute, skus pouzivat na plet za studena lisovane rastlinne oleje. Hlavne si neplacaj na tvar kadejake kremy a maste na akne. Oleje su liecive, su pribuzne nasmu telesnemu tuku a su vhodne ci uz na suchu, mastnu alebo zmiesanu plet. Pomahaju aj na akne, treba si len najst ten spravny a k tvojej pokozke najvhodnejsi. Olej vzdy vmasirovat na navlhcenu plet, nie suchu.

[zruseny37]

Kruhy pod očami môžeš mať výrazné geneticky a s tým nič nespravíš. Na vrásky na čele ti môže pomôcť nosiť slnečné okuliare, lebo ich môžeš mať aj z mračenia sa. Ako prevencia na peknú pokožku je dobré mať dostatočný pitný režim, takže si vždy nos fľašu vody do školy a nevynechávať zeleninu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vrásky v 12 rokoch - Fórum - ZDRAVIE.sk