Intímna partia..

Príspevok v téme: Intímna partia..
kiklopik

ahoj mám 21, mám jeden problém, na intímnych partiách sa mi už druhý mesiac vytvárajú niečo ako malé vyrážky..vôbec netuším z čoho to je...pohlavný styk som nemala už 5 mesiacov takže to asi z toho nebude...nebolí ma to neštípe, nepáli nič...len to tam proste je a ja neviem prečo...včera som zistila, že to mám aj hlbšie a netuším čo to je...dá sa to strhnúť a potom tam nič nemám alebo to trošku krváca ale inak nič,,,neviete mi niekto poradiť ? prosím...

Shayleen

ja som to mala, sama sa toho nezbavis musis ist ku lekarke a ta ti da asi kremik ktory tam dole budes nanasat. mne to odstranovali laserom. musis si aj imunitny system posilnit

kiklopik

a neviete niekto čo je nato dobré ? čo by mi predpísala doktorka ? mali ste to niekto ? nejaké tabletky alebo niečo....? dakujem

tasty

sú to pravdepodobne genitálne bradavice spôsobené HPV vírusom.. mohla si sa nakaziť aj pred 5timi mesiacmi, pri oslabení imunity sa môže stav zhoršiť, napr. vyhodením sa bradavíc

choď ku gynekológovi, nech ti určí presný tip hpv vírusu

Shayleen

Tak to budeš mať condylomu čiže geniálnu bradavicu! Už aj ku gyndom s tím aby sa ti to do maternice nerozšírilo inak dopadne zle nato. Pravdepodobne tvoj chlap nosí ten vírus v sebe a nakazil ťa